MasterYoghourt

Ekspert
 • Zawartość

  4723
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana MasterYoghourt w Rankingu w dniu 5 Październik

MasterYoghourt posiadał najczęściej polubioną zawartość!

O MasterYoghourt

 • Urodziny 18.11.1980

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Gdańsk
 • Zainteresowania
  linux, wirtualizacja, sieci, cisco, hardware, serwery, technika wojskowa, gry, taniec

Ostatnie wizyty

13274 wyświetleń profilu
 1. Wifi

  Daj taki sam zrzut ekranu co w pierwszym poście ale z urządzenia "Kontroler sieci". Poza tym, podaj dokładny model tego laptopa, bo brakuje ci więcej sterowników.
 2. Problem z .NET Framework 4.5

  Wygląda jakbyś pousuwał jakieś pliki z wersji Framework 1.0, być może były one potrzebne ? Jak teraz reinstalujesz .NET Framework 1.0 w Windows 8 ? Poproś kogoś by ci udostępnił te brakujące pliki ze ścieżki podanej w CCleaner. Gwarancji nie masz, że to ruszy, bo możesz mieć jeszcze bardziej nawalone. Albo wyszukaj brakujących plików tutaj i wrzuć je do folderu z którego zniknęły. Ścieżkę do katalogu masz podaną na zrzucie ekranu. http://www.dlldownloader.com/iehost-dll/
 3. Masz dwa dyski WD Red po 4TB, tak ? Stworzyłeś z nich macierz RAID 1 (lustrzane odbicie), za pomocą oprogramowania płyty głównej tak ? Czy zainstalowałeś specjalne oprogramowanie od płyty głównej do obsługi RAID ? Windows nie widzi dodatkowego logicznego dysku 4TB (czyli twojej macierzy), tak ? Windows instalowałeś na osobnym dysku, tak ? Czy może jednak na macierzy ? Daj zrzut ekranu z disk managment.
 4. Wifi

  Aby utworzyć nowe połączenie musi się ono odwoływać do jakiegoś urządzenia. Jak zainstalujesz sterownik od karty wifi to połączenie dla niej stworzy się samoistnie. Upewnij się, że karta wifi jest włączona. Zobacz w menadżerze czy nie ma nieznanych urządzeń. Najlepiej daj mi zrzut ekranu z menadżera urządzeń, z rozwiniętą lista kart sieciowych.
 5. Router do sporego domu plus dużo urządzen

  Ważne byś urządzenia które chodzą w pasmie 5GHz podłączał pod tę sieć routera. To odciąży pasmo 2.4GHz. Druga sprawa, jeśli sygnał okaże się za słaby to wymienisz antenę, wpierw jedną na choćby taką: http://www.tp-link.com.pl/products/details/cat-5691_TL-ANT2408C.html Jeśli chodzi o router to myślę, że ten powinien dać radę: http://www.tp-link.com.pl/products/details/cat-9_Archer-C9.html#overview Albo ten, trochę tańszy: http://www.tp-link.com.pl/products/details/cat-9_Archer-C8.html#overview
 6. Wifi

  Na pewno ten laptop posiada kartę wifi ? Sprawdź jakie masz inne karty sieciowe w menadżerze urządzeń lub nieznane urządzenia.
 7. Router do sporego domu plus dużo urządzen

  Jeśli masz przeszkody typu ściany i stropy to nie znajdziesz routera, który potrafił by to obejść. Na twoim miejscu zakupił bym router dwupasmowy ze sporymi prędkościami oraz portami gigabitowymi. Dodatkowo musiał by mieć odłączalne anteny. Punkt dostępowy na piętrze najlepiej jakby był połączony kablem z routerem.
 8. Wifi

  To nie jest karta wifi, tylko zwykła. RTL 8136 jest już wiekową kartą, ten laptop musi mieć swoje lata.
 9. Jakie gry/czy dana gra pójdzie na moim komputerze - temat zbiorczy.

  Pobierz demo i sprawdź: http://download.komputerswiat.pl/gry-i-rozrywka/gry-sportowe/fifa-17-demo
 10. Router do sporego domu plus dużo urządzen

  Jaki dotychczas używałeś ?
 11. Plus LTE czy T-Mobile

  Prędkość pobierania 30-50 mb/s u kolegi na LTE ? Idź do niego i niech odpali test na stronie speedtest.net
 12. ESXi 6.5 + ProLiant Microserver

  https://spece.it/wirtualizacja/instalacja-maszyny-wirtualnej-vmware-vsphere-5-x
 13. Publiczny adres IP

  Jaki masz Internet, od kogo ? Publiczny adres może posiadać twój router. Wtedy musisz przekierować porty z routera na swój komputer. A nawet jeśli twój router nie posiada publicznego IP, to na routerze dostawcy może być ustawiony NAT 1 do 1 dla twojego adresu i wychodzi na to samo.
 14. Pomoc w wykonaniu ćwiczenia

  Czytałeś cokolwiek na temat operatorów wyszukiwania ? http://www.google.com/intl/pl/insidesearch/tipstricks/all.html https://support.google.com/websearch/answer/2466433?hl=pl
 15. Komputer wyłącza się podczas grania

  Nie pali nam się.