szynszyl1337

Użytkownik+
 • Zawartość

  5590
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana szynszyl1337 w Rankingu w dniu 22 Listopad 2015

szynszyl1337 posiadał najczęściej polubioną zawartość!

O szynszyl1337

 • Urodziny 09.04.1997

Ostatnie wizyty

13722 wyświetleń profilu
 1. gtx 1080 z olx

  Używane RX 480 na allegro są od 1200 zł, a są kartami najwyższego ryzyka jako egzemplarz pokoparkowy.
 2. Mi się o tyle średnio podoba idea zakrzywionego monitora, że zawsze wolałem mniejsze monitory, a zakrzywione zazwyczaj były wielkimi bestiami, co w zasadzie ma sens.
 3. Temperatury

  Jednego i tego samego, czy losowo? Może winowajcą jest źle rozprowadzona pasta, albo pasta pod IHS jest źle rozprowadzona. A który z testów włączasz w OCCT?
 4. Ostatnio mam dylemat, bo kupiłbym jakąś kartę do swojego zapasowego PC, jednak nie mam pomysłu z jaki budżet sobie ustalić. Myślałem nad GTX1050/Ti, ale nie wiem czy to nie za dużo do włączenia czegoś raz na jakiś czas.
 5. Temperatury

  A może leży Ci gdzieś box/inne chłodzenie żeby sprawdzić czy z Corsairem H100v2 jest wszystko w porządku?
 6. Temperatury

  Jakiej użyłeś pasty termoprzewodzącej, ile oraz kiedy ją zmieniałeś? Pompka pracuje w chłodzeniu/na ile ona pracuje?
 7. restartowanie się komputera

  A masz dobrze dociśniętą wtyczkę gniazdko-zasilacz? - od strony zasilacza, również listwa może okazać się problemem
 8. Apple - czyli co sądzisz o jabłuszku?

  Na cenę składa siè wiele czynników od dystrybucji, po marketing, marże, region świata, walutę itd. Coś w tym jest. Bardzo ubolewam, że pozbyłem się z domu wszelkich starych nokii, jednak mój tata jako firmowy telefon posiada od kilku lat samsunga solid i wydaje się być całkiem dobry. Również mojemu dziadkowi wcisnęli pierwszą rewizję tego samsunga i jest zadowolony po dziś dzień.
 9. Bez apelacyjne zgadzam się z tym, że OCCT jest bardzo dobrym programem do wstępnego testu stabilności naszego CPU po OC, ponieważ dostarcza nam potrzebnych i szczegółowych danych w jednym programie, a w dodatku podczas testu, przechowując przy tym dane w postaci screenów. Jeżeli nasz CPU nie będzie stabilny podczas podstawowego testu OCCT, to wówczas możemy być pewni, że nigdzie nie będzie on stabilny pod pełnym obciążeniem. Co do stabilności naszego CPU mam też jedną uwagę opartą na doświadczeniu, a dokładnie: mój i5 przechodził testy w OCCT i prime95 pomyślnie, co sugerowałoby, iż jest on stabilny. Nic bardziej mylnego. W The Elder Scrolls Online po godzinnej sesji potrafił pokazać mi się blue screen. Minimalna korekta napięcia rozwiązała problem. Dlatego też wiele czasu należy poświęcić na ustabilizowanie naszej jednostki.
 10. To maksymalne taktowanie jakie uzyskałeś na karcie?
 11. Komputer do 7k, programowanie

  Jeżeli chodzi o gotowe zestawy chłodzenia wodnego jak Corsair H100i/Kraken X62 itp. to zazwyczaj są nieco wydajniejsze od chłodzeń powietrzem, ale też droższe, kolejna zaletą jest dowolność montowanych kości ram, a taki porównywalny cooler Noctua NH-D15 może kolidować z niektórymi radiatorami na ramie. i7 8700/k prawdopodobnie będą miały trochę wydajniejszy pojedynczy wątek i 2-rdzenie/4-wątki więcej względem Kaby Lake, dlatego jak Ci zależy na wykonywaniu wielu rzeczy w jednym momencie może być to opłacalne. - trzeba też pamiętać, że są Ryzeny, ale trudno powiedzieć jak się będą zachowywać. Znajomy ma R5 1600 jakoś od początku sprzedaży i zajmuje się projektowaniem/zarządzaniem stronami jednak nie wiem w jakim języku, ale z tego co mi wiadomo nie narzeka na ten procesor.
 12. Apple - czyli co sądzisz o jabłuszku?

  Za pół roku będzie premiera kolejnego Samsunga Galaxy S, to wtedy Samsung z exynosem/qualcomm'em wysunie się na prowadzenie i tak w kółko.
 13. Na razie nic nie pobrałem, ale to może też być przyczyną, iż zaktualizował wszystko co miał
 14. Co ostatnio kupiliście?

  Ze względu, że lubię kurtki jesienno-wiosenne 3w1 kupiłem ostatnio The North Face M Evolve II TRICLIMATE - jestem ciekawy jak się sprawdzi, bo nigdy nic nie miałem z tej firmy
 15. Stacja robocza do CAD [3500-4000] i monitor [500-600]

  Wysoko taktowane ramy są proponowane stąd, że procesory Ryzen sporo zyskują na wydajności dzięki nim. Co do płyty jest gorzej wyposażona i niby jak na tą cenę ma chłodzoną sekcję zasilania. Jak było wcześniej wspomniane lepiej poczekać do nowych inteli i po ich premierze można podjąć opłacalną decyzję (między serią 8, a ryzenem), natomiast nie można generalizować, iż więcej niż 8-wątków nie potrzebują programy typu CAD, ponieważ to jest bardzo rozpięta gałąź oprogramowania (znajdą się programy wykorzystujące więcej wątków), ale też nie możemy zapominać o wielozadaniowości stacji roboczej, gdzie podczas wczytywania plików, bądź jakichś operacji związanych z obliczeniami można w międzyczasie zająć się innym projektem lub zabić czas bez wpływu na działanie naszego programu.