x-kom hosting

Problem z darkwarez

mat06
utworzono
utworzono

Witam.

Jakiś miesiąc temu wchodzę na darkwarez a tu pisze:

Istotna Informacja

Zostałeś wyrzucony z tego forum

Skontaktuj się z webmasterem lub administratorem forum w celu uzyskania dalszych informacji.

Nie wiem dlaczego zostałem wyrzucony z forum.Nie zrobiłem nic niezgodnego z regulaminem.

Jak skontaktoważć się z webmasterem lub administratorem forum darkwarez?

Proszę o pomoc

Psycholandia
komentarz
komentarz

Powinien tam gdzieś być na stronie kontakt, napisz i zapytaj.

mat06
komentarz
komentarz (edytowane)

Nic takiego nie ma.Sama sprawdź ********//nie linkuj, poprawiam 2 i ostatni raz//Andziorka

Sory.Może tam jest na stronie gdzieś kontakt ale ja nie mogę na strone wejść.

Edytowane przez Andziorka
Psycholandia
komentarz
komentarz

Skoro nie ma możliwości, to załóż nowe konto i napisz do Admina w tej sprawie.

mat06
komentarz
komentarz

Nie mogę założyć nowego konta bo wyskakuje ten komunikat i tak samo z innymi opcjami.A znasz kontakt do admina?

Psycholandia
komentarz
komentarz

Nie znam. Widocznie masz bana na IP, pozostaje Ci się pożegnać z forum.

mat06
komentarz
komentarz

A niemogłabyś ty napisać adminowi żeby mi odblokował?

Psycholandia
komentarz
komentarz

Nie mam tam konta.

mat06
komentarz
komentarz

A możesz utworzyć?

Psycholandia
komentarz
komentarz

:blink: nie będę tworzyć tam konta, poproś kogoś kto już je ma.

Tak czy siak na pm do admina nie napiszesz, a numerów gg podanych raczej nie mają.

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

To się zaloguj z kafejki internetowej/szkoły/kolegi na to forum i zapytaj się admina o powód.

  • 5 miesięcy później...
amadheus
komentarz
komentarz

Cześć i czołem!

Mam identyczny problem. Na DW zarejestrowałem się 3 lata temu, przez ten czas nie napisałem ani jednego posta, nie kontaktowałem się z innymi użytkownikami... Nic. Po prostu czasem korzystałem z linków.

Dziś wchodzę: ban pernament na IP. W necie 0 kontaktu z administracją. Czy ma możliwość ktokolwiek tam wejść i znaleźć maila do obsługi, albo jakikolwiek inny kontakt? Bardzo bym prosił...

qnick
komentarz
komentarz

OMG sprawdź swoje ip, wejdź na forum przez proxy (np. www.hideu.info) i napisz do admina, żeby ci odblokował twoje ip (wyświetli mu się ip z proxy, musisz podać w wiadomości swoje). Ja tak musiałem robić kilka razy, bo miałem bana na forach, na których nigdy nie byłem

*Q*
komentarz
komentarz

Po prostu u niektórych dostawców internetu jest dzielone IP. Np jedno na 8 osób.

  • 5 lat później...
Matrix35
komentarz
komentarz
Witam.Dlaczego dzisiaj 30 lipca 2015 od godziny 12:00 nie działa strona darkwarez.pl?Co to może być?Czy jest jakiś kontakt email do przedstawiciela darkwarez poza stroną?Jak napisać do użytkownika emaila bez strony darkwarez?Bo na darkwarez nie moge wejść a dwie osoby z tego forum dzisiaj rano o 5:00 napisały mi wiadomość pw i chce sie dowiedzieć co napisały.Mam powiadomienia w poczcie wp że pw doszło do mnie na konto moje darkwarez bo wczoraj pisałem pw z prośbą o aktualne linki do gry i chce sprawdzić czy te linki pliki zostały mi wysłane.Jeśli to możliwe to napiście mi odpowiedż dzisiaj bo musze z darkwarez.pl ściągnąć pliki do gry niekompletnej gdyż na jakimś hostingu brakowało pare plików part.rar i dzisiaj musze gre ściągnąć a znów mogą pliki usuwać.Licze na szybką pomoc.Z góry dziękuje.Pilne.Prosze o pomoc.
Pozdrawiam.
 
 
Czy ktoś mi napisze i pomoże bo nie wiem o co tu chodzi a mam problem.
 
 
Strona darkwarez.pl również nie wyświetla sie u operatora internetu bo dzwoniłem i mi powiedział że to problem z serwerem że są prace konserwacyjne.
 
Czy operator internetu mi dobrze mówił czy może to coś innego?
U niego też jest taki sam komunikat a pracownik operator internetu nie ma konta na darkwarez.
 
Chce sie coś dowiedzieć i upewnić że to problem z serwerem.
 
 
Pisze taki komunikat:
 
Website is offline No cached version of this page is available.
 
Error 522
 
Ray ID: 20e1fba216a30afc • 2015-07-30 15:09:24 UTC
Connection timed out
 
 
You
Browser
Working
Warsaw
CloudFlare
Working
www.darkwarez.pl
Host
Error
 
CloudFlare Ray ID: 20e1fba216a30afc • Your IP: 94.251.236.248 • Performance & security by CloudFlare
 
Retry for a live version

A dlaczego mi nie działa strona allegro.pl?Prosze o pomoc.Pilne.
 
Pisze to:
 
Strona niedostępna
 
Nie otrzymano odpowiedzi z serwera DNS dla www.allegro.pl.
 
Pisze też url blocked.
Dormex
komentarz
komentarz

Oj po prostu czasem nie działają, ot taka wada

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.