x-kom hosting

Komputer do 2200zł!

tomek.b9
komentarz
komentarz

1. Procesor PII X3 710 i E7400 są porównywalne wydajnościowo. Popatrz testy, np. http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=...&action=all Ja nie słyszałem o problemach z AMD :blink:

2. Płyta główna Płyta słaba od tego kolesia. Do E7400 minimum Gigabyte GA-EP31-DS3L, najlepiej MSI P35/P45 Neo-F

3. Pamięć OCZ lepsze do OC od Goodram'ów. Nie chcę wkładać w Dual'u, bo podana przez niego mobo ma tylko 2 sloty na RAM :P W ww. płytach jest 4 sloty, czyli Dual może być, a nawet powinien

4. Grafika Gigabyte z chłodzeniem od Zalman'a też jest OK

5. HDD Zależy o jakiego Seagate chodzi... z serii 7200.11 czy 7200.12. O dysku z tej pierwszej serii poczytaj komentarze: http://www.komputronik.pl/Dyski_twarde/Sea...pelny,id,46548/ I tak bym brał WD

6. Napęd Ten LG może być

7. Zasilacz Osobiście nie wsadziłbym Feel'a do R4850, E7400...w Chieftec, Corsair, Pentagram celuj ;)

8. Buda CM Elite ma lepsze wykonanie, cyrkulacje powietzra itp, itd.

kamilbr16
komentarz
komentarz

czyli lepiej brac PIIx3 i ta plyte AsRock A770CrossFire /AMD 770/

te dzisiejsze pseudoinformatycy to tragedia skad oni sie biora <_< :blink:

tomek.b9
komentarz
komentarz

Na twoim miejscu wziąłbym tego PII...bardziej przyszłościowa inwestycja.

Naxi
komentarz
komentarz (edytowane)
Na twoim miejscu wziąłbym tego PII...bardziej przyszłościowa inwestycja.

Popieram bierz ten zestaw z PII. Ten zestaw od tego informatyka za dobry nie jest, ma szczególnie słaby zasilacz (nie nadaje się do oc).

PS Zestaw djmakusa jest również wart uwagi.

PPS Jak będziesz grał głównie w GTA4 to bierz PII i jakąś kartę nvidii w cenie podobnej do tego Radeona 4850.

Edytowane przez Naxi
kamilbr16
komentarz
komentarz

o który zestaw ci chodzi od djmakusa bez sensu jest branie komputera pod jedna gre(choc w gta oczywiscie bede gral)

moze byc ta plyta A770DE /AMD 770/ bo tej nie maja AsRock A770CrossFire

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.