x-kom hosting

LCD do 900zl 19'

DucK
utworzono
utworzono

Szukam jakiegos dobrego LCD (najlepiej panoramiczny) do 900zl i niestety nie moge nic dolozyc... myslalem o Samsung 931bw, ale widzialem tez wiele ciekawych propozycji Iiyama... jest jakis lepszy monitor od samsunga bw931 w tej cenie ? (najlepiej do 850, ale czytalem, ze 19' nie warto kupowac taniej)

Przemek
komentarz
komentarz
najlepiej do 850, ale czytalem, ze 19' nie warto kupowac taniej)

To prawda.

Do czego ma sluzyc monitor ?

Gość
komentarz
komentarz

Może ta Iiyama? ;)

Widze że to naprawde dobry monitor jak za te pieniądze :)

DucK
komentarz
komentarz

Komputer bedzie do uzytku domowego... internet, gram malo wiec pod gry niczego nie bede szukal bardziej zalezy mi na filmach, bawie sie tez troche grafika, ale to dopiero poczatki wiec nie potrzebuje czegos extra... w przyszlosci zaopatrze sie w cos lepszego

[ Dodano: 2007-05-18, 14:27 ]

Myslac o Iiyamie myslalem o tym: http://proline.pl/shop.php?prodid=IIY+LCD+E1900WS-B3

demarco
komentarz
komentarz

pomyśl nad Benq FP91GP. Świetny monitor. Powinieneś go dostać do 900zł

DucK
komentarz
komentarz

Ten benq niestety kosztuje nieco wiecej (950-1000) i w dodatku nie moge znalezc go w zadnej hurtowni we wroclawiu :( 950-1000 to ceny z allegro. Powiedzcie jeszcze co sadzicie o tej Iiyamie co podalem wczesniej... czy jest lepsza? jesli tak to, czy znacznie?

mlody
komentarz
komentarz

A ja odradzam kupowania tanich LCDków bo to się nie o płaca no chyba że ma już cyfrowe złącze ale w tanich to raczej wątpię żeby było LG może i dobre ale jak zobaczyłem jak to wyświetla to na górze miał inny kolor a na dole inny wiec to jest do bani takie coś jak brać to już coś porządnego co bedzie dobrze odzwierciedlało kolory i miało duży kąt widzenia bo jak bym miał kupić monitor za 900zł to wole mieć CRT i na pewno bedzie lepiej wyświetlał za monitor LCD 19" to trzeba około 2000zł dać zeby był dobry wiec nie polecam takich tanich monitorów bo po 1 godzinie nie bedzie Ci się chciało siedzieć przed kompem tak jak ja miałem to w szkole ja polecam taki monitor http://www.komputronik.pl/Monitory_LCD/iiy...pelny,id,32839/

acha i nie bierz panoramicznych bo to głupio wygląda w windowsie (nie wiem po co monitory panoramiczne robią)

Przemek
komentarz
komentarz

mlody

Podany przez Ciebie monitor ma gorszy kontrast za to matryce wykonana w lepszej technologi.

LG tez ma cyfrowe zlacze.

Ja mam co takiego

http://www.sklep.4un.pl/product_info.php/products_id/62

Pracuje na nim juz dwa lata i szczerze powiem ze mniej oczy dostaja po Du*** niz od zwyklego CRT

mlody
komentarz
komentarz
Podany przez Ciebie monitor ma gorszy kontrast za to matryce wykonana w lepszej technologi.

LG tez ma cyfrowe zlacze.

ale ja widziałem jak to wyświetla to wiem co polecam i nic innego bym nie kupił, co prawda jest problem z akceleracją myszki bo monitor jest duzy i myszka nie wyrabia ale mozna dograć jakieś śmieszne programy i działa dobrze

a LG to tego typu nie widziałem ale jak zobaczyłem jak to wyświetla na analogowym złączu to krew człowieka zalewa

Gość
komentarz
komentarz

W panoramie mozna wyswietlic obraz 1600 x 1200

Coraz więcej gier wykorzystuje ten tryb.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.