x-kom hosting

[Rozwiązany] Problem z głosnikami Creative inspire T3100

hunter90
utworzono
utworzono

witam wszystkich no więc tak mam problem z glosnikami taki ze jezeli chce posluchac glosniej muzyki glosniki zaczynaja przerywac tzn. okolo sekudny graja sekunde nie graja -.- nie wiem co moze byc przyczyna moze wy mi doradzicie.

tak dodam tylko ze sterowniki od nowa instalowalem zalatwilem tez sobie inna karte dziwiekowa i podlaczylem rowniez glosniki pod mp3 i tak samo jak wczesniej graja :angry::/

prosze o pomoc... :)

kajzer
komentarz
komentarz

jeżeli niezależnie od źródła dźwięku głośniki przerywają, to niewykluczone, że coś z nimi nie tak. jak długo je masz, są jeszcze na gwarancji ?

Unitra
komentarz
komentarz

A kabel którym podłączasz się do mp3 komputera itp jest na pewno sprawny? Może gdzieś jest zimny lut?

hunter90
komentarz
komentarz

no troche dlugo je mam z 2 lata...

kabel wydaje sie byc dobry.

one zaczynaja przerywac jak sie nagrzeja okolo 2 minut.

arusi1
komentarz
komentarz

mogą być to kable napisz jeszcze czy głośno słuchasz muzyki

hunter90
komentarz
komentarz

no dosyc czesto slucham glosno muzyki... myslisz ze to ze starosci ? bo mi sie tak zdaje.. no coz

kajzer
komentarz
komentarz
no troche dlugo je mam z 2 lata...

to sprawdź dokładnie ile, bo

Gwarancja

Dwuletnia ograniczona gwarancja sprzętowa

jeżeli jeszcze 2 lata nie minęły, możesz reklamować.

hunter90
komentarz
komentarz

2 lata i 3 meisiace je mam dokladnie.

kajzer
komentarz
komentarz

no to niestety po gwarancji. ja spróbowałbym jeszcze podbić do jakiegoś elektronika, może to kwestia wymiany kabla, lub jakaś inna błahostka. jedno co jest praktycznie pewne, to że jest to jakaś usterka natury technicznej.

  • 2 tygodnie później...
hunter90
komentarz
komentarz

He glosniki naprawilem sam, rozkrecilem satelitke ta z pokretlem zglasniajacym (potencjometrem) i zuwazylem ze z jednego kabla spadla koszulka naciagnelem ja na kabel i wszystko jest OK. :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.