x-kom hosting

Czarny monitor

runnes
komentarz
komentarz

A co to jest sata? Dzieki za propozycje ale chciałbym jak najszybciej te dyski miec;/

A z allegro to z 10 dni idą

czynmydobro4fun
komentarz
komentarz

Zanim kupisz nowy dysk to wyjaśnij o co chodzi z tym czarnym ekranem. Po ekranie z logo Windows monitor robi się czarny ale winda się ładuje? (nie chodzi mi o tryb awaryjny) Może jest szansa, że to nie dysk. Najlepiej się upewnij i sprawdź go bootując z płytki np. MHDD.

Aha. I jaki masz monitor?

tomek_g
komentarz
komentarz

SATA to rodzaj podłączenia dysku do płyty głównej.

Wejdź na wikipedie > sata > sprawdź czy masz takie złącza na płycie albo w BIOSIE sprawdź ustawienia.

runnes
komentarz
komentarz (edytowane)

Dzięki już wiem i mam SATA:) Mam monitor Lg zaraz poszukam dokładniej:) Jak komputer się włącza to widac logo Windowsa i taki "snake" z niebieskich kwadracików:P i jak z 5 razy przewinie się ten pasek to wtedy, gdy normalnie powinno się włączyć okno gdzie wybieramy użytkowsnika OBRAZ znika-monitor staje się czarny-komputer nie reaguje na polecenia:)

Sprawdziłem hard disc tym programem co mi Cyprain polecił i pisze mi że health 98 % ;) To chyba jednak nie wina dysku

OMG!Wszełem na mini windowsa xp z tego programu i widze wszystkie pliki czy to znaczy ,ze problem polega na czyms innym?

jestem na mini windows xp tego programu. Czy moge jakos przejsc do mojego konta?

Edytowane przez Runnes
tomek_g
komentarz
komentarz

Wina z niewiadomych przyczyn stoi po stronie systemu.

Na twoim miejscu jeszcze raz spróbował bym uruchomić tryb awaryjny a jak to nie pomoże to chyba reinstalacja systemu.

Ja pamiętam że czarny ekran po loading'u systemu pojawiał się u mnie wtedy gdy np. przegiąłem z ustawieniem rozdzielczości lub przełączyłem ekran monitora na TV i nie ustawiłem trybu klonowania we właściwościach grafiki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.