x-kom hosting

Proces bezczynnosci systemu.

MityK
utworzono
utworzono

Witam!

Mam Windowsa XP MX7 SP3. Wszystko jest dobrze ale... komp czesto zmulony jest. W wydajnosci mam 80-100% uzycia procesora( przy wlaczonym winampie i uTorrent). W procesach mam "Proces bezczynnosci systemu" uzywa tylko 16k pamieci ale za to 75-90 CPU. Czy to normalne ze ten proces przy nie obciazonym systemie tak zmulal mi Pc?

giero5o2
komentarz
komentarz

ogólnie MX7 to XP bez zbędnych aplikacji uciążliwych dla systemu co jest równoznaczne z lepszą wydajnością ale sęk w tym że w internecie krąży wiele modyfikacji tego systemu, te dobre i te niedobre

na początek radziłbym ci zrobić optymalizacje windowsa

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=17478

HQ19
komentarz
komentarz (edytowane)
W wydajnosci mam 80-100% uzycia procesora( przy wlaczonym winampie i uTorrent). W procesach mam "Proces bezczynnosci systemu" uzywa tylko 16k pamieci ale za to 75-90 CPU. Czy to normalne ze ten proces przy nie obciazonym systemie tak zmulal mi Pc?

"Proces beczynności systemu" informuje Cię ile masz wolnych zasobów procesora. Jeśli masz przy tym procesie 100 to bardzo dobrze. Jakiś inny proces Ci zamula albo masz wirusa. Zrób też to co powiedział @Gieras.

Edytowane przez haker32
MityK
komentarz
komentarz
"Proces beczynności systemu" informuje Cię ile masz wolnych zasobów procesora. Jeśli masz przy tym procesie 100 to bardzo dobrze. Jakiś inny proces Ci zamula albo masz wirusa. Zrób też to co powiedział @Gieras.

no tak ale czemu mam taki wysoki poziom wykorzystania procka?

HQ19
komentarz
komentarz

Tak jak już pisałem. Możesz mieć wirusa. Przeskanuj komputer.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.