Sign in to follow this  
Followers 0
remy85

chcialbym sie dowiedziec jak mozna odnowic,przywrocic system nie majac plytki

6 posts in this topic

Witam chodzi mi glownie o to,ze wystapily pewne problemy na moim laptopie po defragmentacjii rejestru,ktory wykonalem za pomoca programu,odnawialem,a raczej przywracalem system,az w koncu nie moglem wejsc do windowsa juz.Kolega wgral mi XP,sterowniki nie dzialaja jak powinny i inne rzeczy typu programy,poniewaz stanardowe programy na ten typ laptopa sa na viste a ja mam XP teraz.Nie zrobilem plytki startowej,lub jak to sie zwie Recovery,nie mam juz nic procz kodu pod spodem laptopa i nie wiem czy moge cos zrobic teraz,czy tylko kupic oryginalna Viste???

No windiows ma takie narzędzie: przywracanie systemu... Wejdz w start/wszystkie programy/akcesoria/narzędzia systemowe/przywracanie..

tyle ze to jest nowy windows wgrany to po 1 a po 2 nie mam zadnych plyt recovery a po 3 jest po angielsku,a ja nie chce mieszac juz nic

z visty pozostal mi tylko kod,a ja chce przywrocic viste tylko nie wiem czy jest to juz mozliwe teraz

ok ja wiem.teraz mi chodzi o to ze ja mam xpka teraz a nie viste i pytam tylko czy da rade przywrocic xp bez urzywania plyty,bo z tym recovery sie boje w systemie grzebac,bo w sumie po tym jak robilem poprzednio przywracanie laptop mi juz nie wchodzi do visty. :(

remy85 Napisano śro, 11 lut 2009 - 21:13

ok ja wiem.teraz mi chodzi o to ze ja mam xpka teraz a nie viste i pytam tylko czy da rade przywrocic xp bez urzywania plyty,bo z tym recovery sie boje w systemie grzebac,bo w sumie po tym jak robilem poprzednio przywracanie laptop mi juz nie wchodzi do visty. sad.gif

Zrób wszystko dokładnie, a mianowicie ;) Włóż płytkę RECOVERY i postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji ;) Następnie sformatuj all dysk i utwórz nowe partycje ;) I po sprawie ;) Chyba to nie jest trudne?