x-kom hosting

Simlock SE K770i

Krzysiek6
utworzono
utworzono

Witam.

Posiadam telefon SE K770i, chciałbym złamać w nim simlocka.

Co do tego potrzebuje, mam już kabel serwisowy, czyli z wszystkimi ząbkami.

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Za pomocą programu DaVinci sprawdź CID. Jak będzie 52 to wgraj patcha na simlocka i już, a jak 53 to niestety nic nie zrobisz. Robiąc tą operacje tracisz gware!

Krzysiek6
komentarz
komentarz

Nie mogę nigdzie znaleźć tego programu.. wiem, że tracę gwarancje.

Gość
komentarz
komentarz
Za pomocą programu DaVinci sprawdź CID. Jak będzie 52 to wgraj patcha na simlocka i już, a jak 53 to niestety nic nie zrobisz. Robiąc tą operacje tracisz gware!

SE Tool'em może sprawdzić....

Ile masz tego K770i?;>

Krzysiek6
komentarz
komentarz

` dostałem go z Ery w grudniu 2008r.

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Tu coś znalazłem o CID 53 (ty masz go na 99,9%) http://www.se-center.info/showthread.php?t=108757. Trochę nie siedziałem w temacie SE i nie jestem pewny czy to działa itp ;)

Trzeba się dokształcić :D

Gość
komentarz
komentarz
Tu coś znalazłem o CID 53 (ty masz go na 99,9%) http://www.se-center.info/showthread.php?t=108757. Trochę nie siedziałem w temacie SE i nie jestem pewny czy to działa itp ;)

Trzeba się dokształcić :D

Ten sposób działana 100%.Jest nawet executor pod K770 ;)

KKS Lech Pozna�
komentarz
komentarz

ja swojego robiłem XS+ ale niestety zero patchowania w przypadku mojego telefonu ( niestety Cid 50 :( /)

a masz sterowniki flash czy jakoś tak??????

//Takiego orta to byś się wstydził !

//Duban

jarek1994-1994
komentarz
komentarz
a masz sterowniki flasch czy jakoś tak??????

Wystarczy zainstalować SEUS-a (Sony Ericsson Update Service) a sterowniki USB flash same się zainstalują ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.