x-kom hosting

Pamięci Hynix, Micron. Co wybrać?

michalq23
utworzono
utworzono

Witam. Mam proste pytanie. Czy pamięci firmy Hynix i Micron są to dobre pamięci? Czy te formy produkują dobre ramy czy to jakas niższa klasa?

dem
komentarz
komentarz

Wszystko zależy dokładnie od modelu pamięci nie wszystkie będą się kręcić. A co konkretnie masz na oku lub czy masz dokładne modele kości?

michalq23
komentarz
komentarz

Tzn, chciałem siostrze dokupić ram do komputera , jej nie są potrzebne jakieś szybkie i nawet płyta główna nie obsłuży szybszych. Były by to MICRON 512 PC3200 (400mhz) CL3. Nie spotkałem się jeszcze z tymi pamięciami i nie mam kompletnie pojęcia o nich. Ogólnie jakie pamięci produkuje ta firma, jakie sa opinie. No i jeszcze hynix 512 PC3200 (400) CL3, o tej firmie tez kompletnie nic nie wiem.

dem
komentarz
komentarz

E to raczej w ciemno możesz brać myślałem że potrzebujesz dokładne revizje do hardcorowego OC :D Tak to w sumie obojętne ale chyba MICRON xD ale poczekaj może ktoś coś więcej ci dopisze.

michalq23
komentarz
komentarz

hehe czyli widze że Micron ma ogólnie dobra opinie? A co do podkręcania tez są dobre? A Micron w porównaniu do Nanya jak się plasuja?

gostek
komentarz
komentarz

micron robi/robil kostki dla wszystkich lepszych firm...

hynixy sa dobre, microny tez, a o nanya pierwsze slysze oO

michalq23
komentarz
komentarz

Ktoś jeszcze sie wypowie?

dem
komentarz
komentarz

O ile pamiętam to kostki nanya stosowane głównie przez kingsotna były a kiedyś to były porządne kostki do OC.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.