x-kom hosting

Najlepsze dowcipy!/Anegdoty/Zabawne historie :)

Gość
komentarz
komentarz
Co prawda nie jest to kawał, ale tekst niezły - znalezione na jednym z for

5P13R-D4L4J-1KUP5-30RY6-1N4Ł4

:hahaha:

http://bash.org.pl/60962/

8)

  • 2 tygodnie później...

pawelx85
komentarz
komentarz

znacie napewno serie kawałów typu: Twoja stara klaszcze u Rubika...

Oto co usłyszałem ostatnio:

Twój Stary jest moderatorem na "Naszej-Klasie".

Daj mi pić...;)

Axel
komentarz
komentarz
"Syn pyta Billa Gatesa: - Tato, jak poderwać dziewczynę?- To proste: wynajmujesz 16-to metrową limuzynę, kupujesz najlepszy rocznik Moeta, rezerwujesz najbardziej ekskluzywną restaurację w mieście i angażujesz filharmoników wiedeńskich by zagrali coś romantycznego do kolacji. W apartamencie prezydenckim w najlepszym hotelu usypujesz drogę w kierunku jacuzzi świeżymi płatkami róż i dziewczyna jest twoja!- Tato, ale ja słyszałem, że można też zabrać ją na spacer w pobliżu jeziora, usiąść z nią na ławce i patrzeć na księżyc opowiadając romantyczne historie.- Ci pieprzeni Linuksiarze, zawsze chcieli dupczyć za darmo!"
Capi
komentarz
komentarz

Kilka dni temu, gdy byłem w serwisie samochodowym, pewna pani weszła do środka i poprosiła o część 710.

Zdziwieni patrzyliśmy jeden na drugiego, aż wreszcie moment konsternacji przerwał jeden z mechaników samochodowych, pytając:

- A co znaczy część 710?

Kobieta odpowiedziała:

- No wie pan, to taka mała część na samym środku silnika - gdzieś się zawieruszyła, więc potrzebuję nową.

Mechanik nie dawał za wygraną i pytał dalej:

- A do czego jest ona używana?

Kobieta odpowiedziała że nie ma pojęcia, ale pamięta dobrze że na samym środku silnika zawsze ją widziała. Mechanik podał kartkę papieru i ołówek, prosząc by pani narysowała jak ta konkretna część wygląda i wtedy może on będzie potrafił jej pomóc. Kobieta nakreślila około 6-centymetrowy okrąg, a następnie wpisała do niego 710. Acha, uśmiechnięty mechanik przytaknął głową - już wiem...

http://likr.pl/tmp/710.jpg' rel="external nofollow">

Część 710

:lol:

piku
komentarz
komentarz

Amerykańce chcą wysłać do ZSRR superszpiega. Zwerbowali kolesia, uczyli go 2 lata kultury i języka, w końcu dostał idealnie podrobione papiery, ruble i wszystko co potrzeba i zrzucili go nad ZSRR. Jednak wkrótce szpieg został pojmany; przesłuchiwano go bardzo długo, on zaś zapewniał KGB że jest rodowitym ruskim, że przeca świetnie zna język, kocha partię, dopytywał dlaczego wciąż mu nie wierzą? Na co usłyszał odpowiedź: "U nas czionych niet!" :D

Mamo! Mamo! - woła Krzyś z podwórka - Złamałem rękę! Matka wychyla się z okna i pyta: - Komu?
tom300
komentarz
komentarz

Też znam dużo kawałów typu twój stary... albo twoja stara...

Twoja stara inwestuje w mocne kości.Twoja stara inwestuje w zdrowe zęby.
piku
komentarz
komentarz

Hmm, może nie będzie kawał, ale na czy ktoś pamięta Super Supery z kultowego Secret Service? :D Właśnie sobie czytam i aż łezka się w oku kręci; że dziś już szacownego pisma z nami nie ma... :)

http://www.techotropia.com/index.php/2008/.../super_supery_1

Ten kto wychowywał się na grach sprzed ponad dekady, na pewno pamięta kawały typu:

Jeden jaskiniowiec do drugiego: Sprzedałem Atari i kupiłem patyk! Na to drugi: Zawsze miałeś głowę do interesów
Dziewczyna mówi do komodorowca na pierwszej leżącej randce: połóż rękę na mym łonie. Na to on: a co to jest mymłon?
yoho
komentarz
komentarz (edytowane)

Jaś i Marysia wchodzą do pokoju rodziców. Patrzą, a tam rodzice wyginają pod kordłą i w związku z tym Jasiu pyta:

-Mamo, tato co robicie???

Na co ojciec odpowiada:

-Jedziemy motorówką.

30 minut później zaniepokojeni rodzice nie słysząc dzieci idą do ich pokoju. Widzą, że Jaś z Małgosią bawią się po pierzynką

i pytają:

-Dzieci co robicie?

Na co dzieci:

-Próbujemy dogonić was motoróweczką.

// w tematach przyklejonych masz temat dot kawałów

// przed napisaniem postu/założeniem tematu polecam wnikliwą lekturę regulaminu działu!!!

// naekana

Edytowane przez naekana
temat scalony
  • 3 tygodnie później...
pawel.soltysiak
komentarz
komentarz
Twoja stara gra w Quake'a kierownicą 
Natalia
komentarz
komentarz
Też znam dużo kawałów typu twój stary... albo twoja stara...
Twoja stara inwestuje w mocne kości.Twoja stara inwestuje w zdrowe zęby.
 Twoja stara gwiżdże w kanikułach a twój stary prowadzi pociąg w Teleexpressie  
Hammer
komentarz
komentarz

Twoja stara klaszcze czołem Bez obrazy dla kogokolwiek oczywiscie :D

  • 2 tygodnie później...
mis456
komentarz
komentarz

Twoja stara widzi niebo w tibii

Alherein
komentarz
komentarz

Twoja stara ściągała na teście ciążowym.

  • 4 tygodnie później...
Kamik47
komentarz
komentarz

Imo te "kawaly" o twojej / twoim starym nie sa wcale smieszne aczkolwiek zalosne!

ar2d2
komentarz
komentarz
Jedzie dziadek maluchem, zgarbiony, ręce mu się trzęsą na kierownicy. Wyprzedziło go BMW, dziadek się wystraszył. BMW zatrzymało się na swiatłach, dziadek z tego strachu nie dał rady, przywalił w tył beemki. Wysiada z niej dwóch byków:

- Co dziadek, walnąłeś...?

- Tak (cienkim wystraszonym głosem)

- Masz kasę?

- Nie

- Ubezpieczenie?

- Nie

- A syna?

- Mam

- To masz tu komóreczkę, dzwoń po synka to odrobi u mnie, bo ty się do roboty nie nadajesz... Dziadek zadzwonił, podjeżdżają

3 Mercedesy S-klasa, wysiada kilku byków i jeden z nich mówi:

- Co tatuś? Walnął jak cofał?

to było w jakimś polskim filmie z 2007 roku ale nie pamieetam tytułu

  • 2 tygodnie później...
NowakoV
komentarz
komentarz

JOB, czyli ostatnia szara komórka. Ale kawał już znany wiele lat wcześniej.

  • 1 miesiąc później...
Jarek1290
komentarz
komentarz

<Kejt> kupiłam dziś książke dla kolegi, wiesz, taką o piłce nożnej

<Kamas> no i?

<Kejt> wpadła do mojego pokoju siostra z kredkiami, ze chce kartke

<Kejt> taka czysta, do malowania

<Kejt> ale zaraz zobaczyła ta książke o pilce

<Kejt> no to dalam jej poogladac i poszlam do pokoju obok poszukac ozdobnego papieru

<Kejt> za chwilę słysze: 'Ty ch**u!'

<Kamas> omg. :D

<Kejt> wpadam do pokoju, a Mała(7lat. xD) zamalowala mi cala strone tej ksiazki

<Kejt> pytam się: Co Ty robisz, dziecko? To ksiazka dla Macka!

<Kejt> Ona mi na to pokazuje ksiazke, a tam ryj Webba. --'

<Kejt> Nie wiedziałam czy mam się smiac czy płakac. :|

Gość
komentarz
komentarz
Kilka dni temu, gdy byłem w serwisie samochodowym, pewna pani weszła do środka i poprosiła o część 710.

Zdziwieni patrzyliśmy jeden na drugiego, aż wreszcie moment konsternacji przerwał jeden z mechaników samochodowych, pytając:

- A co znaczy część 710?

Kobieta odpowiedziała:

- No wie pan, to taka mała część na samym środku silnika - gdzieś się zawieruszyła, więc potrzebuję nową.

Mechanik nie dawał za wygraną i pytał dalej:

- A do czego jest ona używana?

Kobieta odpowiedziała że nie ma pojęcia, ale pamięta dobrze że na samym środku silnika zawsze ją widziała. Mechanik podał kartkę papieru i ołówek, prosząc by pani narysowała jak ta konkretna część wygląda i wtedy może on będzie potrafił jej pomóc. Kobieta nakreślila około 6-centymetrowy okrąg, a następnie wpisała do niego 710. Acha, uśmiechnięty mechanik przytaknął głową - już wiem...

http://likr.pl/tmp/710.jpg' rel="external nofollow">

Część 710

:lol:

Hahahah dobre...

Ja tylko powiem co usłyszałem jak byłem w środe w apollo w Tarnowie pytać sie o monitor.

Wchodze, przedemna koles kupuje jakieś części aż w koncu dochodzi do zasilacza:

Kilent: I do tego jeszcze jakiś zasilacz...

Sprzedawca: No, do takiego komputera powinno wystarczyć 400W (dodam ze gosciu akiegos athlona kupował i 8600gt chyba, wiec 350w spokojnie by wyrobiło)

K: A ile kosztuje?

S: No, taki najtańszy mamy za 60zł a taki już dobry za 90 (ja sobie w tym momencie myśle "ciekawe co wyciągnie... może fortron, moze ceny Chiefów spadły albo da mu Modecom MC)

K: Jaka to jest różnica?

S: No pozatym że 30zł to ten drugi jest dużo lepszy

K: Aha, no to ten lepszy poprosze

W tej chwili poszedł do magazynu, wraca i pokazuje klientowi.... i co widze? Modecom Feel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zacząłem się śmiać do siebie, oni obydwoje na mnie jak na debila sie patrzyli i wyszedłem... Miałem pytać o monitor, ale aż strach sie bać co by mi doradził :blink:^_^

A tak nawiasem, to jak Modecom Feel za 90zł jest "dobry", to ja nie chce wiedzieć co kosztowało 60zł :lol2:

  • 4 tygodnie później...
mistrz933
komentarz
komentarz

-Co robisz?

-Nalałem sobie wody do baseniku i moczę "pisiorka"...

W dalekim Bangladeszu:

-Mamusiu chcę ciasteczko!

-To sobie weź

-Mamusiu ale ja nie mam rączek ;(

-Nie ma rączek, nie ma ciasteczka.

// uwaga na język!

// następnym razem warn

// naekana

siwex19
komentarz
komentarz

<żwirek> stary.. słuchaj, jaka jazda....

<adrzej> dawaj!

<żwirek> byłem wczoraj na imprezie u Krzyśka

<andrzej> no

<żwirek> i on miał jakieś zioło... czy coś takiego

<wirek> najaraliśmy sie jak świnie...

<andrzej> hehe

<żwirek> a później sie strasznie gorąco zrobiło...

<żwirek> nie wiem, ogrzewanie podkręcili czy coś takiego,

<żwirek> mówie do Krzyśka, żeby okno otworzył albo ogrzewanie przykręcił

<żwirek> a ten do mnie: "Ssssssspier***"

<andrzej> hehe

<żwirek> mówie, zróbcie coś bo się podusimy!!

<żwirek> no to jeden zrobił... zdjął buta z nogi.. i dawaj, w okno

<andrzej> ale jaja

<żwirek> wiesz jaka ulga...?? norlnie każdy tylko:"Ooo.. nareszcie świerze powietrze..."

<andrzej> ale szyba poszła...

<żwirek> ale najważniejsze było, że mieliśmy czym oddychać... ulga, jakbym pierwszy raz od stu lat oddychał świeżym powietrzem!!

<andrzej> no fakt

<żwirek> ale nie o to chodzi...

<żwirek> budzimy się rano... a tu szyba w meblościance rozbita, but w środku...!!!

<andrzej> ...

  • 2 miesiące później...
fredwym
komentarz
komentarz

Nauczycielka się pyta Jasia.

-Dlaczego twój tato na tym rysunku ma niebieskie włosy?

-Bo nie było łysej kredki.

Troszke się nad tym pośmiałem.

Psycholandia
komentarz
komentarz

Oparta na faktach.

Dziadek kumpeli zawsze jeździ swoim samochodem jakieś 60 km/h. Ostatnio jedziemy z nim, a on się wlecze i wlecze. Na co brat koleżanki: 'Dziadek! Przyśpiesz do 80 km/h, spójrzmy śmierci w twarz!'

Myślałam, że padnę xD

kasia20
komentarz
komentarz

historia opowiedziana przez koleżankę, również oparta na faktach:

Salon fryzjerski, mężczyzna siedzi na fotelu, fryzjerka obcina mu włosy. Nagle facet zaczyna się kręcić, pocić ale jakby babka tego nie zauważa. Po chwili męczarni ów mężczyzna z bladą twarzą do kobiety:

- Przepraszam, czy mógłbym skorzystać z toalety?- połowę głowy ma już "zrobioną". Na to fryzjerka:

- Oczywiście, proszę.

Gość nie wychodzi już jakiś czas, to fryzjerka zaczyna się martwić. Idzie pod klop, puka w drzwi, myśląc, że klient zemdlał czy coś i mówi:

- Przepraszam, czy wszystko w porządku?

Na co mężczyzna:

- Yyyy tak, wszystko dobrze. Ale ma pani może jakiś węgiel czy coś?

djkraszinio
komentarz
komentarz

to ja napisze nawet nie wiem czy to jest kawał opowiedział mi go niedawno kolega... i nie myślcie sobie ze jestem rasistą

Poszło sobie dwóch Żydów na lody: jeden dostał 2 kulki, drugi z automatu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.