x-kom hosting

Jak sprawdzić, czy mikrofon działa?

jurek776
utworzono
utworzono

Jak można rozpoznać, czy mikrofon jest sprawny?

.virus
komentarz
komentarz

Start>Ustawienia>Panel Sterowania>Dźwięki. mowa i urządzenia audio>Dźwięki i urządzenia audio>Zakładka Głos> Testowanie Sprzętu.

harrold15
komentarz
komentarz

Jeżeli sterowniki dzwięku są firmy RealTek możesz sprawdzić mikrofon także za pomocą dołączonego programiku RealTek

jurek776
komentarz
komentarz

Virus zrobiłem tak jak napisałeś: pisze mi że sprzęt jest okey ale podczas testu nie drgał wskażnik jak tam pisało.Czy to ma jakiś znaczenie ?

Dziękuje

Damiano166
komentarz
komentarz

Jak chcesz sprawdzić czy mikrofon dobrze działa to jeżeli masz Skype to wejdz w niego i kliknij na rozmowę testową... wtedy się okaże czy działa poprawnie

Mr. Bad Guy
komentarz
komentarz

Uruchom rejestratora dźwięków i coś nagraj. Jeżeli przy odtwarzaniu usłyszysz to, co nagrałeś, to mikrofon jest ok.

jurek776
komentarz
komentarz

Już byłem pewny że mikrofon jest szmelc ale po po rozmowie testowej na Skype okazało się że słysze swój głos.Mr.Bad jak uruchomić rejestrator dźwięków?

Dzięki Damiano

Michał Paluch
komentarz
komentarz
jak uruchomić rejestrator dźwięków?

Start -> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Rozrywka -> Rejestrator dźwięku

jurek776
komentarz
komentarz

Dzięki Michał

fasttaz
komentarz
komentarz

Rejejstrator dzwięku

//A czy zarejejstrować Ci warna?

//Dyszka w już czeka w pogotowiu, niech tylko zarejejstruje 1 bzdurny post, to nie zawaham się jej użyć.

//Michał Paluch

jurek776
komentarz
komentarz

Niby jest okey.Na Skype i a rejestratorze dźwięku słysze swój głos.Ale mój znajomy z Goleniowa(600 km ode mnie)widzi mnie a nie słyszy a ja widze go i słyszę.

Kapiszon
komentarz
komentarz

Jeśli tylko on ma z tym problemy to wina jego konfiguracji

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.