x-kom hosting

Kable do głośników

Mark
utworzono
utworzono

Szukam odpowiednich kabli do głośników 16 ohm są to głośniki Sony SS-SR110 (stare) potrzebuje żeby przestawić je na tyły pokoju bo niby będzie lepszy bas dzięki temu ustawieniu

willi2000
komentarz
komentarz

no to idziesz do jakiegoś elektronicznego/rtv i prosisz o kabel głośnikowy. Najlepiej weź jakiś grubszy bo nie wiadomo czy by się jakość dźwięku nie pogorszyła na jakiś cienkich.

patryk999
komentarz
komentarz

bierz co najmniej 1mm

wtedy nie stracisz na jakości

Michał Paluch
komentarz
komentarz

Im grubszy przewód tym lepiej, pokusiłbym się o 4mm

Mark
komentarz
komentarz

ok to jutro przejdę się i kupie 4mm kabel a są jeszcze jakieś rodzaje ?? żeby on mnie nie spytał a ja ciemny :D

Michał Paluch
komentarz
komentarz

Są jeszcze inne przewody, które kosztują kosmiczne pieniądze za metr bierzący. Są to audiofilskie przewody, o bardzo dużej zawartości miedzi 99,999%. Ceny nie podaję (do 200zł/mb) bo kopara może opaść. Podłącza się nimi głośniki podłogowe o sporej mocy.

Mark
komentarz
komentarz

acha ok

a może wiesz które słuchawki sony MDR EX90LP to oryginały bo je też chcę kupić ale niby są podróby

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.