x-kom hosting

' Przejście w stan wstrzymania '

Gość
utworzono
utworzono

Problem polega na tym, że od kilku miechów mój lapek "nagle", w trakcie jakiś prac przechodzi w stan wstrzymania. Chciałabym zwrócić uwagę, że wtedy miga ikonka przycisku do włączania komputera, cały ekran miga po czym pojawia się logo Windowsa i napis 'Przejście w stan wstrzymania'. Komputer wtedy wyłącza się na jakiś czas (w tym czasie miga ikonka przypominająca krztałt baterii) i po ponownym połączeniu albo wraca do stanu w jakim był przed 'przejściem' albo nie łączy sterowników Neo i trzeba go wyłączyć i od nowa wszystko połączyć. Dodam, że w niektórych przypadkach po takim 'wyłączeniu' zawiesza się, trzeba wyciągnąć baterię, odczekać chwilę i wtedy znów wszystko gra. Może ktoś z Was też miał taki problem? Jak myślicie, co to może być? Wydaje mi się, że coś w nim źle łączy, bo chwilami (kiedy widzę, że miga i gaśnie ikonka przycisku 'włącz) odchylam trochę bardziej klapkę do tyłu i jakoś wyciąga, nie przechodzi w stan wstzymania.

Daniel W.
komentarz
komentarz

Wydaje mi się,ze w opcjach zasilania masz ustawione przejscie w stan wstrzymania po nieobecnosci po okreslonym czasie,przejrzyj zakładki

pozdrawiam

Daniel W.

Gość
komentarz
komentarz

Zapomniałam wspomnieć o tym, że nie mam... to już przerabiałam :(

W ustawieniach jest wszystko ok. Może to coś z baterią?

Daniel W.
komentarz
komentarz

Pokazesz mi prosze te zakładki? Moze wygaszacz ekranu?:)

pozdrawiam

Daniel W.

Gość
komentarz
komentarz

Nie pokaże ale spróbuje opisać:

Ustawienia dla schematu zasilania Przenośny/Laptop:

* Gdy komputer jest podłączony:

- wstrzymanie systemu: Nigdy

* Używa baterii:

- po 5 minutach

* Wyłącz monitor: Nigdy

no, narazie tyle :)

Daniel W.
komentarz
komentarz

A może jakis tryb oszczędzania energii?:]Poszperaj w panelu :)

pzodrawiam

Daniel W.

Gość
komentarz
komentarz

Hm, ok jeszcze poszperam;)

Hibernacja jest wyłączona, więc to odpada.

Ale wiesz, DanielW? Może coś TU nie gra? Popatrz:

Chodzi właśnie o ustawienia oszczędzania energii...

* Kiedy pokrywa komputera przenośnego zostanie zamknięta mam ustawioną opcję:

- Stan gotowości...

Może coś tu jest nie tak?

Daniel W.
komentarz
komentarz

Chyba poprawnie,tylko nie mam pojęcia dlaczego się nie wybudza. Moze masz przypisaną jakąs dziwną kombinacje do wybudzania komputera,

Stan gotowości...

Obok tej opcji wg mnie powinna byc jakas opcja do przypisania klawiszom tej funkcji,domyslnie to Chyba Przycisk POWER ;]

pozdrawiam

Daniel W.

Gość
komentarz
komentarz

No właśnie hehe w każdym razie ustawię na 'Nic nie rób' xD może to pomoże?

W przypadku, kiedy w komputerze zostanie naciśnięty przycisk wstrzymania mam ustawiąną opcję 'Zapytaj co zrobić' więc to nie to, on nigdy nie pyta he po prostu robi swoje xD

Z góry dzięki, jak co jeszcze napisze czy coś się zmieniło;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.