x-kom hosting

Problem z ikonami

wojak777
utworzono
utworzono

Witam!

Mam mały problem, mianowicie mój pulpit nagle zrobił się cały niebieski i nie było ikon, więc zresetowałem komputer, ale pomogło to tylko w kwestii ikon, chociaż też nie do końca, "tapeta" była nadal niebieska. Ale wszedłem we "Właściwości" i ją zmieniłem. Ale teraz pojawia się kolejny problem, nazwa ikony, czy folderu na pulpicie jest w niebieskim prostokącie, tak jakby były cały czas zaznaczone, ale nie są, dołączam (załącznik) .

Jak przywrócić to wszystko do pierwotnego stanu?

Czy mój problem to "Blue Screen"?

Czy zmiana koloru prostokąta na przezroczysty (Jak to się robiło?) wystarczy?

A może to nie w tym tkwi problem, może jest coś niewidocznego, nieprawidłowego?

Czemu tak się zrobiło?

Proszę o pomoc i z góry dziękuję!

P.S. Ten temat najbardziej pasował mi do działu "Windows XP", ale jak Wam nie pasuje to przenieście.

bez_tytuĹu.JPG

post-22380-1231912206_thumb.jpg

adamx993
komentarz
komentarz

To nie jest "blue scren"!!!

weź sobie zrób nowe konto a wszystkie pliki wciep do dokumenty udostempnione.

to masz szybki sposób.

dar55
komentarz
komentarz

ekran/właściwości /pulpit /dostosuj/sieć web -> odznacz Moja bieżąca strona gówna

wojak777
komentarz
komentarz

Mam to odznaczone. Jakiś inny pomysł?

Psycholandia
komentarz
komentarz

Przycisk myszy na pulpit --> Właściwości --> Pulpit --> Dostosuj Pulpit --> Sieć Web --> odznacz: Blokuj elementy pulpitu

Mój Komputer --> Właściwości --> Zaawansowane --> Wydajność --> Ustawienia --> Efekty wizualne, zaznacz: Użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu

wojak777
komentarz
komentarz

Dzięki! Jesteś wielka Andziorka!

Przepraszam, pomyłka! Problem nie jest rozwiązany! To też nie pomaga! Ale Ty Andziorka i tak jesteś wielka, bo mam nadzieję, że jeszcze raz pomożesz!

Są jakieś inne pomysły?

dar55
komentarz
komentarz

ppm na pulpit /rozmieśc ikony wg / odptaszkuj (odznacz) zablokuj elementy sieci web na pulpicie

wojak777
komentarz
komentarz

Mam to "odptaszkowane" :D (odznaczone) cały czas!

Inny pomysł?

epaGamer
komentarz
komentarz

a tapeta w .png czy .jpg? jesli png to dlatego sie tak dzieje i musisz zmienic tapete na .jpg, a jesli nie to nie umiem Ci pomoc

Psycholandia
komentarz
komentarz

Pobierz: http://www.sendspace.com/file/whacgq kliknij 2 razy, dodaj do rejestru, reset komputera

wojak777
komentarz
komentarz

Niestety nie pomogło!

Może jakaś inna propozycja?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.