x-kom hosting

Problem z monitorem...

Gość
komentarz
komentarz

juhas29, Jeszcze raz podpowiadam - spróbuj zmienić kartę graficzną w kompie, jest to dość dziwny objaw, ale wygląda to na jakieś niezgodności pomiędzy monitorem a kartą graficzną.

Przemek
komentarz
komentarz

Bardzo dziwny przypadek. Wychodzi na to ze ta karta z tym monitorem nie moze dzialac ale na logike biorac to nie ma takiej mozliwosci

juhas29
komentarz
komentarz

dobra.. sprobuje na razie dzienks...

Gość
komentarz
komentarz

Przemek, Jest, możliwe, że na wtyku grafiki nie wszystkie piny kontaktują. Przy starym monitorze nie były one używane, a przy nowym są.

LIDER
komentarz
komentarz

juhas29, a nie jest tak że na jednym kompie używasz przejściówki DVI-DSUB a na drugim bezpośrednio monitor jest podłaczany? Bo tylko to by wyjaśniało sprawdę :|

obrzyn
komentarz
komentarz

Wyjmij karte grafiki i przeczysc wejscie moze byc zakuzone najlepiej odkurzaczem :P

juhas29
komentarz
komentarz
juhas29, a nie jest tak że na jednym kompie używasz przejściówki DVI-DSUB a na drugim bezpośrednio monitor jest podłaczany? Bo tylko to by wyjaśniało sprawdę :|

powiem tak monitor mam z kablem, odlaczanaym co prawda ale go nie odlaczalem... poprzez kabel ten przy jednym kompie chodzi przy drugim nie... za 1 jak i za 2 razem podlaczalem do DSUB, nie mam anie na jednej ani na drugiej karcie wejscia DVI

[ Dodano: 2007-05-08, 12:22 ]

pytanie: czy wejscie DSUB to to samo co VGA?? bo juz sam nie wiem

LIDER
komentarz
komentarz

hmm dziwna sprawa, zrób tak jak ktoś wczęśniej pisał. Podmień kartę graficzną. Powinno na innej działać.

Gość
komentarz
komentarz

LIDER, Nie może używać przejściówki DVI - D-SUB, ponieważ ma Gforce 2 MX. Te karty nie miały DVI!

LIDER
komentarz
komentarz
pytanie: czy wejscie DSUB to to samo co VGA?? bo juz sam nie wiem

Tak, VGA jest potoczną nazwą DSUB aczkolwiek niepoprawną, bo naprawdę VGA pownieważ oznacza wyjście w rozdzielczości 640x480.

LIDER, Nie może używać przejściówki DVI - D-SUB, ponieważ ma Gforce 2 MX. Te karty nie miały DVI!

Sorry, nie doczytałem. Miałem ogólnie na myśli, bo może kolega miał DVI. Jak to GF2 to może karta za stara i nie ma jakiś wyjść ale się z tym nie spoktałem. Może podłacz kartę do monitora kablem z końcówkami BNC jak go masz.

juhas29
komentarz
komentarz

panowie dzieki za pomoc, problem rozwiazany a wlasciwie na razie znaleziony... a mianowicie nie laczy wejscie do karty graficznej teraz pisze z mojego kompa a wejscie jest przycisniete mała łyzeczka zeby chodzilo... musze wymienic karte i to zalatwi problem... jeszcze raz wszystkim dziekuje za pomoc i porady

LIDER
komentarz
komentarz
panowie dzieki za pomoc, problem rozwiazany a wlasciwie na razie znaleziony... a mianowicie nie laczy wejscie do karty graficznej teraz pisze z mojego kompa a wejscie jest przycisniete mała łyzeczka zeby chodzilo... musze wymienic karte i to zalatwi problem... jeszcze raz wszystkim dziekuje za pomoc i porady

Weź lutownice i popraw luty gniazda na karcie.

juhas29
komentarz
komentarz
panowie dzieki za pomoc, problem rozwiazany a wlasciwie na razie znaleziony... a mianowicie nie laczy wejscie do karty graficznej teraz pisze z mojego kompa a wejscie jest przycisniete mała łyzeczka zeby chodzilo... musze wymienic karte i to zalatwi problem... jeszcze raz wszystkim dziekuje za pomoc i porady

Weź lutownice i popraw luty gniazda na karcie.

nie bd juz sie bawil szkoda czasu a karte i tak wypadaloby wymienic na cos nowszego...

pzdr

LIDER
komentarz
komentarz
nie bd juz sie bawil szkoda czasu a karte i tak wypadaloby wymienic na cos nowszego...

pzdr

Szkoda Ci 5 minut? Bez senstu to karte możesz mi oddać :lol:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.