x-kom hosting

Prośby o wykonanie grafiki.

Gość
komentarz
komentarz

ja chcialbym jakies loga ,bannery ,obrazki zwiazane ze swietami na stronke moja ,ma ktos?

Apex
komentarz
komentarz

A z kąd mam wiedzieć jaką masz stronkę?

Gość
komentarz
komentarz

wiec tak ,chce jakies menu swiateczne ,zeby byl mikolaj czy cos i wesolych swiat ,i jakies ladne tlo obrzkowe na stronke ,macie??

pomoze ktos?

Apex
komentarz
komentarz
i80473_logodj.png
lukasz06
komentarz
komentarz

Apex, fajne +. Nie znasz może jakiejś firmy która robi takie loga profesjonalnie? Mógłbyś podać link.

Apex
komentarz
komentarz

Poszukaj w google...

wojtek-pl1
komentarz
komentarz

a ja poproszę o avatar 300x300 o tematyce komputerowej.

Kamik47
komentarz
komentarz

Ja mam pytanie czy zajmuje sie ktos VT - Virtual Tuning? Poniewaz chcialbym aby pokazal mi jak by mogl wygladac moj pojazd po tuningu( nie jest to rower<lol2> )

ambas
komentarz
komentarz

Ja się kiedyś interesowałem vt i już długo nie robiłem żadnego auta.

Kamik47
komentarz
komentarz

nie chodzi mi o auto;d chcialbym aby ktos mi zaprojektowal calkiem nowe nadwozie TGB 303RS. Poniewaz mam kolege ktory ulepil by my z plastyku nowe nadwozie, Chcialbym zeby mi je ktos zaprojektowal:D

moj

40e12576e757a174.jpg

aerox

M297696_1.jpg

Czy moglby mi ktos to przerobic aby moj tgb wygladal jakos bajerancko?:) mozecie przerobic wszystko ;)

LiSeK94
komentarz
komentarz

Siemka mam pytanko czy ktoś może mi zrobić ładne logo na forum z napisem: Forum o Telefonach Komórkowych. Wymiary około 760 x 160. a tutaj link może pomoże cropped-logo.jpg

zeniTh
komentarz
komentarz

nie ma sprawy

czy mogą być na nim wszystkie rodzaje telefonów czy tylko takie jakie Ty podałeś ?

pozdro :P

a może lepiej i prościej napisać: " Forum GSM " ?

mozsz podac adres stronki to moze dopasowalbym banner do tla

vista
komentarz
komentarz

Witam,

Poprosze o logo na forum. Ma byc ono w kolorze czarnym. Forum jest o grafice :angry: Jeszcze ;) Logo ma byc oczywiscie zwiazane z grafika. Moze jakis napis: Sygnaturki,Avatary itp - cos w tym stylu. http://www.style.vplus.pl/demo1125/index.php?s=85 - To skin ktory bedzie na forum, wiec prosze sobie dopasowac co i jak. Z gory dziekuje wam bardzo. :)

Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow tego forum!

Apex
komentarz
komentarz

Lol? To chyba za mało... po co robisz forum o grafice skoro nie umies nawet loga zrobić??

vista
komentarz
komentarz
Lol? To chyba za mało... po co robisz forum o grafice skoro nie umies nawet loga zrobić??

No mam zrobione logo, ale moze na forum jest jakis profesjonalista ktory wykona to lepiej odemnie :)

Kamik47
komentarz
komentarz

Prosze o wykonanie loga tematyka Counter Strike Source:

Wymiary:

logo_nowe.png

Prosze cos w zielonej kolorystytce i duzo duzo fajniejsze zeby bylo od tego :D

Apex
komentarz
komentarz

vista to pokaż te twoje logo...

bakus1989
komentarz
komentarz

A ja poprosił bym sygnature 400 x 150 o tematyce "Open Arena (gra)" z napisem SzukamMamy

Z gory dziekuje i dam +

QuiCk791
komentarz
komentarz

Moge poprosić logo forum 750x200?? z napisem forum o telefonach??

Popek
komentarz
komentarz

QuiCk791 ale jaka kolorystyka? Ciemna, jasna?

lukasz06
komentarz
komentarz

Moge prosić o 2 buttony o rozmiarach 120x60 w kolorystyce czarno-białej lub czarno-niebieskiej z napisami

1. Dodaj pozdrowienia

2. Powrót

QuiCk791
komentarz
komentarz

Popek

Kolorystyka jasna :D najlepiej biała i może telfony w tle :D

Dex35371
komentarz
komentarz

A ja poprosiłbym kogoś o syngaturke i avatar "Komputery,informatyka" z moją nazwą loginu.

Syngatura rozm:300 na 70

Avatar:140 na 140

Edit:Oczywiście będzie plusik może 2 ....;)

Kamik47
komentarz
komentarz

Potrzebuje logo aby mozna bylo je wkoponowac w cala strone o tych wymiarach co na stronie.

Fajnie by bylo aby bylo wtej samej kolorystyce czyli ciemna zielen ;) Cos podobnego lecz o Crysiei.

link do strony: http://www.iplaycrysis.yoyo.pl/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.