x-kom hosting

Zmiana timingow OCZ rev.2

Kropacz
utworzono
utworzono

Witam, mam sprzet taki jak w podpisie i musze zmienic timingi na 4-4-4-12 lub 5-5-5-15. Tylko niestety nie wiem jak ?

falcon1984
komentarz
komentarz

W Biosie szukasz Memory Timings, dajesz na Manual i wpisujesz 4-4-4-15 2T, reszta AUTO.

Potem szukasz Memory Voltage i dajesz 2.1V.

Zapisujesz Bios i włączasz kompa ponownie

Kropacz
komentarz
komentarz

Akurat u mnie zmiana byla poprzez ustawienie opcji Turbo lub Extreme (na Normal timingi byly 6-6-7-18) teraz na Turbo lub Extreme timingi sa 5-5-5-15 :) Dzieki za pomoc +

tomekk600
komentarz
komentarz

podepne sie. u mnie ustawiam oczy na 4-4-4-12 i wyciagam 960mhz na 2,3v a 1000 juz nawet na cl6 nie moge?? mozliwe czy moze bios cos szwankuje i nie ustawia??

Jokeer
komentarz
komentarz

Raczej nie, dużo zależy od sztuki, bo jedni nie mogą wyciągnąć na tych pamięciach 1000 mhz a mnie się udało 1068,

także wydaje mi się, że poprastu trafiłeś na słabą sztukę ;)

Kropacz
komentarz
komentarz

Ja osobiscie powiem, ze po przekroczeniu na tym ramie 950 mhz wyskakuja bledy w orthosie :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.