x-kom hosting

Mam Problem z pamiecia

Mlody89
utworzono
utworzono

tak wiec ostatnio kupilem nowa pamiec RAM 2x1GB 800Hz wlozylem ja i komp dzialal git,ale po jakims czasie sam zaczal sie wylaczac i restartowac.Tak wiec wyjalem nowa pamiec i komp dzialal jak dawniej(ze stara pamiecia w srodku). A gdy wlozylem tylko nowa pamiec to komp nie chcial mi ise uruchomic,probowalem w obydwa sloty (tzn 2 kostki w pomaranczowe sloty oraz 2 kostki w zielone)ale nadal komp nie chce sie wlaczyc. A ze starymi dziala normalnie (aha dodam jeszcze ze specjalnie zrobilem formata;)) tak wiec nie wiem co robic czy wymienic nowo zakupione ramy na inne czy zostawic je i poprobowac cos z nimi jeszcze????

prosze o pomoc i z gory dzieki ;)

klikszen
komentarz
komentarz

napisz jaki masz zasilacz, nie jestem pewny ale moze timingi trzeba by zmienic

i napisz jakiej firmy sa te pamieci

Mlody89
komentarz
komentarz

GEMBIRD 500W zasilacz (ale nie jestem pewien) a pamieci sa firmy Cell Shock PC2-6400 4-4-4-12 DDR2 (2x1Gb)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.