x-kom hosting

program antywirusowy.

Soldier
utworzono
utworzono

Witam.

chiałbym kupić jakiś dobry program antywirusowy bo już mam dość robienia formata za każdym razem. tylko nie mam pojęcia jaki kupić, więc prosiłbym o jakieś propozycje :)

Pozdrawiam.

Psycholandia
komentarz
komentarz

Odsyłam tu: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=54764

Od siebie polecam Nod32.

falcon1984
komentarz
komentarz

Polecam Kaspersky Internet Security

Łukasz0911
komentarz
komentarz

Ja mam Kaspersky Internet Security jestem zadowolony, jedynie podczas skanowania strasznie kompa zamula. Jak chcesz jakiś kupić to tzw. Internet Security.

Azibiz
komentarz
komentarz

rowniez kaspersky internet security polecam

zemik
komentarz
komentarz

Kaspersky bardzo dobry antywirus.

majkels
komentarz
komentarz

Ja mam McAfee Security Center i nie narzekam ale słyszałem wiele pozytywnych opinii na temat Kaspersky'ego więc przykładam się do słów przedmówców.

Jeśli chodzi o Symantec, to posiadam również Norton360 i Nie Polecam tego programu.

zemik
komentarz
komentarz

Ja ma Symanteca i jestem bardzo zadowolony. Praktycznie zero problemów i nie muli kompa.

Azibiz
komentarz
komentarz

a jedyna wada kaspersky to jest to ze przy skanowaniu strasznie muli kompa. ale tylko przy skanowaniu

walery69
komentarz
komentarz

Z antywirusów polecam nod32 - sam używam. Ostatnio miałem tez okazję potestować norton internet security 2009 i tez jest bardzo dobry i szybki. Kaspersky też jest calkiem OK. Także jesli wybierzesz coś ztej trójki bedzie OK. Jest jeszcze darmowy avast, ale ja osobiście nie jestem przekonany w 100% ze zawsze jest skuteczny.

przybysz999
komentarz
komentarz

używam NOD32 to jest moim zdaniem najlepszy program jaki może być antywirusowy z racji tej że nic nie zamula, skutecznie eliminuje wszystkie wirusy z sieci a także jest bardzo prosty w obsłudze :)

PCSystem24
komentarz
komentarz

Polecam G DATA Antivirus. Wykryje u mnie każdego wirusa, nawet nieznane zagrożenia!

ojm
komentarz
komentarz

Polecam ArcaVir 2008, bardzo dobry program antywirusowy. Naprawde nie narzekam, podczas skanu wiadomo-zamula fest, ale ogólnie duży PLUS! :]

Pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.