x-kom hosting

Jaki dual 2x2GB?

Jawcio
utworzono
utworzono

Witam!

Na nowym kompie bede siedzial na systemie Vista Ultimate 64bit.

Nie znam sie kompletnie na podkrecaniu pamieci RAM, wiec nie wiem jakie zakupic?

1066mhz czy moze 800mhz i jakiej firmy?

Myslalem nad A-Data EE 1066mhz 2x2gb lub OCZ 800mhz Reaper 2x2gb. OCZ sa tylko 10zl tansze a sa na 800mhz...

Poradzcie co lepsze, czytalem ze podobno zwykly uzytkownik nie odczuwa roznicy pomiedzy 800 a 1066...

Komp bedzie mi sluzyl do gier i bedzie to dosc przyszlosciowy sprzet przez 2-3 lata nie chcialbym nic zmieniac...

Reszta konfiguracji bedzie taka:

E8500

GTX 260 core 216

Corsair 550W

Monitor 22" LG lub Samsung

Asus P5Q-E

HDD Samsung 640GB F1

expower
komentarz
komentarz

Bierz A-Data - w końcu szybsze ;). Ja sam zakupiłem 800 mhz, ponieważ 1066 mhz nie mieli...

rafidoc
komentarz
komentarz

Mam A-daty 1066 i polecam . Szybciej zawsze lepiej. Może różnicy nie czuć ale wpływa to pozytywnie na różne testy typu Everest , Super Pi i 3dmark.

snip91
komentarz
komentarz

A te testy są tylko dla picu i normalnego użytkownika nie interesują. Dlatego nie warto przepłacać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.