x-kom hosting

Opinie o Windows Vista


Nam'67
komentarz
komentarz

Powiedzcie mi jak vista sprawuje się w grach czy jest lepsza wydajność niż w xp na dual core E5200 2,5Ghz 4G ramu ?

gfh7x
komentarz
komentarz

Na taki sprzęt to Vista a gry będą działać i grafika będzie ładniejsza ;) DX10 ;)

Talyb
komentarz
komentarz

Vote na 4 idealna odp. jest w vote 4

jeszcze nie dopracowany , lecz jest wystarczająca ^_^

Gość
komentarz
komentarz

mam Viste Ultimate x64 i powiem wam że jest bardzo stabilna, jak narazie sprzęt daje rade ze wszystkim w co gram choć cierpie gdyż nie odpali mi Battlefield 2142 a EA nie chce wydać patcha... nie wiem dlaczego... ale myśle że zakup drugiego dysku oraz wgranie na niego XP zalatwi problem. Co do wyglądu to zgadzam się z większością i również twierdze że XP po tylu latach mi się znudził dlatego przeszłem na Viste. SO z SP1 wg mnie nie odstaje w duże części XP.

Wencman
komentarz
komentarz

"Totalnie się nie nadaje do użytku"

Ta opcja najlepiej opisuje ten system :)

żeby nie było, że mam złoma:

http://www.allegro.pl/item522811354_hp_pav...0g_fvat_gw.html

PROAC
komentarz
komentarz

Mam Vistę x64 Home Premium i jak na razie [od ponad roku] chodzi jak ta lala.

Nie mam żadnych problemów z jakakolwiek aplikacją:).

Jedynie narzekają na nią ci , którzy ja wgrali ,popatrzyli na ikonki ,pulpit i za godzinę wgrali XP :)

Wencman
komentarz
komentarz

albo te setki osób które narzekają, że ciągle im się wiesza, jest awaryjna, do dupy no i w ogóle :) jakby co mam Viste już z pół roku. I właśnie pisze drugi temat na temat pomocy instalki xp na moim lapku :) pozdrawiam. Żałuje, że firmy przestają wspierać sterowniki.

Gdyby M$ nie zauważył, że to gówno, nie robiłby planów updat'u do 7. XP nie dało sie ulepszyć do Visty. Bo XP nie było taką klapą.

adi1151
komentarz
komentarz

Zgadzam się z ostatnim postem! Vista jest dobra ale jeśli masz dobrego kompa. poza tym zajmuje troche miejsca. nie ma to jak stary dobry XP.

robertx123
komentarz
komentarz

Czytalem wszystkie wasze poprzednie posty i nie zauwazylem zadnego zdania o Viscie Business. Moze ktos o tej wersji sie wypowie ? Czym sie rozni od Ultimate oraz Home Premium ?

Jarek1290
komentarz
komentarz

Większość osób wypowiadających się negatywnie o Viście nie miało z nią do czynienia ,ja miałem i też mam takie zdanie...

Mam nadzieje ,że 7 będzie lepszy.Różnica między Ultimate a Home Premium jest taka jak między xp home a professional czyli dla zwykłego użytkownika niezauważalna.Głównie więcej zaawansowanych funkcji...

jacmiszcz92
komentarz
komentarz

Vista jest git. Mam tylko 1 zastrzerzenie - zbyt duze zuzycie zasobow kompa. Poza tym ma taka plyte do HE ze nie da sie naprawic windy :angry:

gfh7x
komentarz
komentarz
ADI1992 Napisano nie, 18 sty 2009 - 18:37

Zgadzam się z ostatnim postem! Vista jest dobra ale jeśli masz dobrego kompa. poza tym zajmuje troche miejsca. nie ma to jak stary dobry XP.

Jest to raczej normalne ;)

Co do systemu moim zdaniem jest już lepiej dopracowany co najważniejsze stabilnie chodzi.

Wencman Napisano czw, 15 sty 2009 - 21:40

albo te setki osób które narzekają, że ciągle im się wiesza, jest awaryjna, do dupy no i w ogóle smile.gif jakby co mam Viste już z pół roku. I właśnie pisze drugi temat na temat pomocy instalki xp na moim lapku smile.gif pozdrawiam. Żałuje, że firmy przestają wspierać sterowniki.

Gdyby M$ nie zauważył, że to gówno, nie robiłby planów updat'u do 7. XP nie dało sie ulepszyć do Visty. Bo XP nie było taką klapą.

Możesz mi podać swoje minusy na temat Windows Vista? bo jeżeli nie wiesz co piszesz to lepiej nie pisz ;)

P.S

Chciałbym poznać ludzi, którzy odpowiedzieli w ankiecie, że Vista nie nadaje się kompletnie do użytku i z tego mogę wnioskować, że ci ludzie nie mają totalnie żadnego pojęcia na temat komputerów ;)

tomek.k
komentarz
komentarz

Osobiscie uzywam Visty juz dlugi czas. Najpierw mialem ja w sumie niedlugo po jej wydaniu. Bez sp1 byl to system przecietny. Czasami pojawialy sie bledy itp ale nie bylo zle. Ale po wyjsciu sp1 system odzyl. Mam ja na kompie ok roku i bardzo sobie ja chwale.;]

gary1985
komentarz
komentarz

Tak wiec wczoraj zaryzykowałem po raz 2 instalacje Visty.Po 1 razie za bardzo mnie wkurzyła.Ale mowie dam jej 2 szanse.I jak sie okazuje Vista zaskoczyła mnie mile.Problemy które miałem przy 1 instalacji teraz rozwiązałem je bez problemów praktycznie.Sterowniki wszystkie znalazłem,programy które używam chodzą bez problemów.Potwierdzam Vista +sp1=B.Dobry system.Według mnie ci co piszą ze Vista to szit itp.to po albo jeszcze maja w pamięci Viste bez sp1 albo zainstalowali i nie chciało sie im szukać sterowników lub nie umieli :P.Bo jednak trzeba wiedziez ze sterowniki z xp nie rusza pod Vista :P

p.s zapomniałem dodać już niedługo będzie sp2 ;)

gfh7x
komentarz
komentarz

Premiera SP2 miała się odbyć w lutym ale przesunięto wydanie oficjalnej wersji na kwiecień (jeszcze trzeba poczekać ;))

PrzemekBmx
komentarz
komentarz

Vista rox ; ] Mój kolega mówi ze to shit i mi się niedługo będzie mulic , co wy na to ? Będzie ? przeinstalować na XP ?

Solbus
komentarz
komentarz

Moim zdaniem Vista to najlepszy produkt Microsoftu. Serdecznie polecam!

Lolitka
komentarz
komentarz

Dla mnie Vista jest ok, nie wiem dlaczego wszyscy tak narzekają na nią jak dla mnie to lepsza niż xp :)

gfh7x
komentarz
komentarz
PrzemekBmx Napisano śro, 28 sty 2009 - 17:38

Vista rox ; ] Mój kolega mówi ze to shit i mi się niedługo będzie mulic , co wy na to ? Będzie ? przeinstalować na XP ?

Nie i jeszcze raz nie i jeszcze raz nie ;) Na takim sprzęcie jaki posiadasz (patrz sygnaturka) Vista jest najlepszym rozwiązaniem, przynajmniej dla mnie. Co do tego, że muli to prawda ale bez SP1 po instalacji wszystko działa LUX ;) I moim zdaniem nie ma co przesiadać się na Win XP mając taki sprzęt. Moja rada to, dbaj o system i będzie wszystko w porządku ;)

wojtekquns
komentarz
komentarz (edytowane)

Moim zdaniem Vista jest najlepszym systemem Windows trzeba mieć tylko chęci na poznanie nowych funkcji tego właśnie systemu. W porównaniu z Windows 7 jest o wiele stabilniejsza. (z tego co wiem) Windows 7 różnie się tylko tym, że ma większe ikony na pasku zadań itd.

PS. Właśnie pozbyłem się siódemki... legalnej siódemki, którą pobrałem z microsoft.pl i mam ją jeszcze na płytce.

Moje spostrzeżenia: Jest to czysty złom... zawiesza się co kilka minut na dobrym sprzęcie. I co wy widzicie w

tej siódemce??? Wszystkich, którzy lubią siódemkę uważam za spamistów!!!

Edytowane przez wojtekquns
Wencman
komentarz
komentarz
Jest to raczej normalne ;)

Co do systemu moim zdaniem jest już lepiej dopracowany co najważniejsze stabilnie chodzi.

Możesz mi podać swoje minusy na temat Windows Vista? bo jeżeli nie wiesz co piszesz to lepiej nie pisz ;)

P.S

Chciałbym poznać ludzi, którzy odpowiedzieli w ankiecie, że Vista nie nadaje się kompletnie do użytku i z tego mogę wnioskować, że ci ludzie nie mają totalnie żadnego pojęcia na temat komputerów ;)

Kpisz czy o drogę pytasz?

Mam Vistę i wiem co mówię. Napisałem zresztą na jakim sprzęcie. Przyznaj sam - ma prawo mulić?

mztoja
komentarz
komentarz

Ja korzystam z visty ultimate 32 bit na sprzęcie dość...... marnym jak na vistę. Przymierzam się do złożenia komputera, ale na razie za dużo pracy....

Więc tak, Vista Ultimate 32 Bit z SP1 działa nawet dobrze. Xp oczywiśćie był szybszy, ale to normalne przy takiej konfiguracjii: Sempron 2200+ (1,50MHz podkręcony do 1,63MHz), grafika radeon 9550, dysk twardy 120GB, i 1GB ramu. I nie jest źle, nawet gry działają, nie jakieś nowośći, chociaż i te także, ale o GTA IV raczej mogę zapomnieć, czy nawet NFS Undercover.

Ale zdecydowanie wolę vistę, czasem jakiś problem się przydarzy, ale nie za trudny do rozwiązania, czasem jakiś program nie działa, ale też (u mnie w 100%) daje się go uruchomić. Co do takich programów to mam na myśli obróbkę wideo: ConvertXToDVD 3 oraz MPEG video wizard, czy też program winDVR do wykorzystania karty telewizyjnej.

Podsumowując, wybrałem ten system zdecydowanie temu, że dawno nie było nowego, pare lat przerwy od wydania XP. Teraz już windows 7 jest w wersji beta, pozatym, trzeba iść naprzód. System wystarczy odpowiednio "umieć" obsługiwać a nie stworzy on problemów. Jest ładniejszy, ale bardziej wymagający, i łatwiej się na nim pracuje. No i chyba wszystko, na pewno o wielu rzeczach zapomniałem, lecz uważam, że jest godnym następcą systemu whistler heh (XP).

A nawiasem mówiąc, nie mogę się doczekać siódemki ;)

Elcia8754
komentarz
komentarz

Mam już Viste od czerwca 2008 najpierw nie miałam z nią problemów dopiero potem się zaczęły.Ogólnie mówiąc to dobry system tylko strasznie mnie denerwuje Poczta Systemu Windows , gdy chodzi mi komputer dłużej niż pół godziny to ona się włącza to jest denerwujące.

a22rtek
komentarz
komentarz

Vista jest dobrym systemem nie wiem czemu na wiekszosci stron internetowych pisza ze xp jest we wszystkim od niej lepszy

Elcia8754
komentarz
komentarz

No wiem , że jest dobra wszyscy tak mówią , a czy można zmienić Viste na Xp ?

Bo jak tak to raczej będę musiała to zrobić .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.