x-kom hosting

Jakie gry do kierownicy?

spidi90
utworzono
utworzono

Witam was. Właśnie kupiłem kierownicę i nie bardzo wiem w jakie gry mam się zaopatrzyć (PC). Liczę na ciekawe propozycje;)

AdHi
komentarz
komentarz

Ja proponuje do kierownicy coś z serii Hurd Truck/18 WoS. Tam można pojeździc z kierownicą. Raczej w NfS kierownicą nei pograsz...

Marooooo
komentarz
komentarz

Ściągnij sobie LFS demko i poćwicz ;-)

Dobra gra na kiere to też GTR 2.

Krzysiek6
komentarz
komentarz

Każdy NFS, Euro Truck Simulator i tak jak kolega na dole napisał, seria 18Wos/Hard Truck ;)

Gość
komentarz
komentarz

W Grid'a fajnie się gra na kierownicy :)

n31T
komentarz
komentarz
W Grid'a fajnie się gra na kierownicy :)

W pełni popieram i polecam :) Swoją drogą, to w grida chyba na klawie się nie da grać :D Zanim zakupisz jakąś z w-w gier, to sprawdź czy twój komputer spełnia ich wymagania.

PaQre
komentarz
komentarz

Najlepsze gry na kierownice moim zdaniem to:

Live For Speed-Opłaca się kupić pełną wersje,grafika nie zachwyca ale przecież nie o to chodzi.Mało wymagająca gra.

RFactor-Nie grałem w pełną wersje tej gry ale i tak gra przypadła mi do gustu.Mało wymagająca gra.

GTR2-Dość fajna gra ale mi się nie zabardzo podoba.Średnio wymagająca gra.

GT Legends- Dla mnie jest super ponieważ uwielbiam stare samochody.Mało wymagająca gra.

Test Drive Unlimited-Jeśli chcesz grać na kierownicy to tylko w trybie hardkor.Dość wymagająca gra.

A potem to już różne serie ToCi,NFSów itp.

Mi się nie zbyt fajnie grało na kierownicy w Grida.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.