x-kom hosting

Polecane telefony komórkowe

Krawianka
komentarz
komentarz

Samsung Galaxy Ace 3 czy to dobry smartfon ? chodzi mi głównie o internet: facebooka i gg i www i czy w tym telefonie jest jakis sklep żeby sobie kupić muzykę czy grę ?

 Miałam Galaxy Ace- miałam problemy z pamięcią(mogłam ściągać bardzo mało aplikacji pomimo prawie pustej pamięci zewnętrznej),ale poza tym nie miałam większych kłopotów. Jak ktoś wspomniał jest Sklep Play i Samsung Apps.

 

Iphone jest teraz bardzo elastyczny- można mieć ze spokojem inną przeglądarkę. Kwestia Android czy iOS- jak kto woli, iOS jest specyficzny, trzeba się do niego przyzwyczaić, jest może nieco bardziej intuicyjny,ale to już chyba raczej kwestia prywatnego odbioru.

 

Osobiście mam androida w samsungu galaxy s3 i nie narzekam-ładnie śmiga, czasem zacina się galeria pomimo sporej wolnej pamięci, ale jakoś strasznie funkcjonowania mi to nie utrudnia

  • 3 tygodnie później...

plazik
komentarz
komentarz

Poradźcie. Mam do wyboru Samsung S5, Note 3 oraz LG G3. Nie wiem co wybrać. Poczytałem już trochę forów, ale opinie są totalnie podzielone,

offmyself
komentarz
komentarz

Co jest dla Ciebie priorytetem ? Wielkość ekranu? Jakość wykonania ?

  • 1 miesiąc później...
majmetro
komentarz
komentarz

Info dla wszystkich, którzy szukają obecnie dobrego telefonu z funkcją Dual SIm:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/6179426

Obecnie Alcatel ten jest do kupienia w bardzo dobrej cenie .W jednym ze sklepów za 550 zł.

Użytkuję od jakiegoś czasu , bardzo dobre wrażenia .Telefon o dobrej jakości obrazu, ma niezły aparat a sama bateria trzyma jakieś 2 dni.

Lekki i cienki. 

  • 2 tygodnie później...
arekd
komentarz
komentarz

A co sądzicie o LG G3. Fajny ekran, Android 5.0 juz. Obawiam się tylko lagów, ale może nowy soft właśnie rozwiąże problem. bardzo zachęca mnie jego cena w stosunku do parametrów. Jak myślicie, warto?

pcctowiec
komentarz
komentarz

Co myślicie, czy SG Note 3 nie będzie mega przestarzały za jakieś 1,5/2 lata ? Chodzi mi o to że mam SE Xperia Arc S, kupiłem go dwa lata temu za 1500zł, a teraz to takie gówno, ścina laguje, nie da się przeglądać neta, kompletne NIC!

offmyself
komentarz
komentarz

Note 3 tragiczny nie jest, ale ma swoje wady, np. pierdzenie w audio podczas nagrywania wideo, czasami ma problem z wifi. Zależy do czego ten telefon będziesz wykorzystywać i jaki masz budżet.

pcctowiec
komentarz
komentarz

Do końca tego roku to 2k max (na allegro są), chciałbym już kupić, no ale waham się, bo telefon ma już rok, a dość niedawno wyszedł note 4

offmyself
komentarz
komentarz (edytowane)

Zawsze tracisz na telefonie, który dopiero co wszedł.

Ja na swoim HTC One którego miałem około 5 miesięcy straciłem później ok 500zł.

Edytowane przez offmyself
  • 2 tygodnie później...
hukraziminio
komentarz
komentarz

a xperia z2?

  • 5 miesięcy później...
bolo11
komentarz
komentarz

co polecacie do 400zł,z androidem i ekranem koło 4,7 cali

Alecto
komentarz
komentarz

Ja od jakiegoś czasu korzystam z telefonu z systemem Windows Phone i powiem Wam,że jestem bardzo zadowolony. Telefon prakyczny, wygody w użytkowaniu oraz nie był drogi. Szczególnie,że skorzystałem z abonamentu.

 

Mam konkretnie Lumię 640 - obecnie już nie Nokia ale Microsoft ;)

 

Odsyłam do kodów rabatowych w orange:

http://okazje.co/kod-rabatowy-orange

Obecnie mają tam trochę promocji. Tak więc telefon możecie mieć nawet z o wiele większą zniżką. 

  • 3 tygodnie później...
VoSooler
komentarz
komentarz

Witam ! A ja chciałem się pochwalić LG G2 bardzo polecam ten telefon kupiłem prawie nieużywany za 950zł i jestem pod wrażeniem jak on jest szybki, wygodny i przede wszystkim dobry. Ekran duży, kto lubi takie, bardzo dobrze ekran widoczny na słońcu, programy, gry wytrzymują "lajtowo" na tym procesorze i pamięci RAM.


Bolo11
Co do Ciebie to polecam Ci tą aukcję, bardzo dobry fonek, ekran taki jaki chciałem 4,7 cali, stary on nie jest, andka ma 4,4 kitkat. Telefon jeszcze z roczną gwarancją i z pełnym zestawem.
http://allegro.pl/igla-pl-htc-desire-510-sklep-12-mc-gwar-krakow-i5430693075.html

lucysan
komentarz
komentarz

ASUS Zenfone 2

32GB/4GB: ~1000zł

64GB/4GB: ~1300zł

 

Pros:

  • Szybki (4x.2.3GHz Intel Atom; architektura x86_64)
  • Dużo ramu (4GB)
  • Szybki flash
  • Dual sim
  • SD
  • 5.5" FHD
  • QuickCharge
  • Aparat (jeden z najlepszych w tym bloku cenowym)

Cons:

  • Bateria szybko pada (trzyma 1 dzień, ASUS pracuje nad tym)
  • Plastikowe plecki
  • 4 miesiące później...
Michaeeel
komentarz
komentarz

Microsoft Lumia 640 ~ 550PLN
+ Stabilny system
+ Nie zacina się, działą szybko
+ System Windows i wgrane wszelkie narzędzia ułatwiające synchronizację z komputerem (czy jak ktoś posiada xklocem), chmura windows itp... WIELKI +
+ Wysoka jakość wykonania
+ Długo trzymająca bateria
+ EKRAN
           + przyjemny ekran, czuły na dotyk
           + bardzo wyraziste kolory, wyrazista czerń
+ Super menu, i możliwości jego modyfikacji, bardzo mi się podoba ekran startowy i jego prostota 

SKLEP i Aplikacje, W8
W sklepie jest windows jest tak naprawdę wszystko to czego będzie się potrzebować, wszystkie aplikacje użytkowe są, a do tego działają sprawnie, stabilnie, szybko
Ludzie narzekają na brak apek, ale tak naprawdę to tu chodzi o brak całego tego syfu, apek-reklam, apek które poprostu... instaluje się po to żeby zaraz odinstalować, ale również miliona mini gierek (chociaż gier jest również niemało) itp...

-> Ogólnie polecam ten telefon każdemu kto nie chce mieć w telefonie śmietnika, ani nie jest 14 latkiem który instaluje każda pierwszą lepszą syfogierkę jaka się tylko pojawi. Jest to telefon dla ludzi poważnych, którzy nie lubią kiedy telefon zatnie im się podczas przeprowadzania jakiejś transakcji przez bankową aplikację, którzy cenią sobie przede wszystkim sprawność i funkcjonalność urządzenia, a smartfona używają częściej do pracy niżeli do "Zabawy" czy grania w gierki. Ja generalnie jestem zdania, że od gier mam komputer i konsole a telefon mam od pracy i komunikacji. Jeżeli jednak komuś nadal będzie mało gierek, może zawsze sobie instalnąć emulator GBA i mieć mnóóstwo gier :) 

-> Na koniec chciałbym powiedzieć, że posiadałem iPhona, potem telefon z androidem a teraz Lumię. Najbardziej nienawidziłem iPhona, (chodź miał dobry aparat a plusem jego była stabilność systemu... chyba jedynym plusem) to był mój największy błąd w życiu. męczyłem się z nim póki go nie rozpieprzyłem :p Totalnie nie polecam tego iShitu. Chyba że się posiada również komputer z appla. Ja go nie posiadałem, co sprawiło ogólnie mase problemów, z synchornizacją  czegokolwiek. Nie mówiąc o tym że płatne aplikacje na iShita, mój kolega z telefonem z androidem miał za darmo grrr. Tak więc wyrzuciłem ten mega produkt jabłka w cholerę i kupiłem telefon z androidem. Odrazu skorzystałem z tego czego nie mogłem zrobić na iShicie, mianowicie naściągałem jak jakieś dziecko tony shitu i zacieszałem jak nienormalny. Skutkiem tego była praca telefonu porównywalna do pracy komputera sprzed 60 lat. Nic później nie dało odinstalowywanie apek ani reset telefonu. Telefon działał cały czas jak ślimak i ogólnie często się wieszał zacinał itp...  Teraz mam lumię i totalnie na nic nie narzekam. Opamiętałem się ze ściąganiem syfów. Wiem już jak telefonu powinno się używać. Lumia łączy dla mnie darmowość i dostępność aplikacji i modyfikacji z androida i stabilność systemu z iShitu. Szczerze mega polecam :)  

  • 4 tygodnie później...
auta1235
komentarz
komentarz

Napisałem już post ,ale myślę ,że tutaj ktoś w krótszym czasie poratuje amatora  :D

 

Jak dołożyć pamięć do S6 Edge128 ? Domyślam się ,że do telefonu jako tako nic nie wetknę , ale są może jakieś adaptery do kart sd , najwyżej nosiłbym karty przy sobie xd. Lepsze to niż nic :)

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Może usb OTG + pendrive, ale to jest dobre tylko na chwilę. - chyba nie wszystkie wersje androida i nakładki obsługują pamięć zewnętrzną w takiej postaci

auta1235
komentarz
komentarz

Może usb OTG + pendrive, ale to jest dobre tylko na chwilę. - chyba nie wszystkie wersje androida i nakładki obsługują pamięć zewnętrzną w takiej postaci

Zapewne by obsługiwał ,ale nie ma czegoś zgrabniejszego?

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Do telefonu bez slotu micro sd prawdopodobnie nie.

Tak w ogóle 128 gb nie starczy Ci na dane?

auta1235
komentarz
komentarz

Może coś takiego jak te malutkie odbiorniki od myszy komputerowych ,tylko z końcówką taką jak gniazdo od ładowania?


Do telefonu bez slotu micro sd prawdopodobnie nie.

Tak w ogóle 128 gb nie starczy Ci na dane?

Na stacjonarce mam aktualnie 5 dysków i kilka terra zewnętrznej i ledwo starcza :) , sama muzyka zajmuje mi koło 20Gb


Głównym pożeraczem są filmy. Nagrywam w 4k więc sporo zjada, nie noszę przy sobie dysków więc w starszym telefonie miałem kilka kart sd po kilkaset Gb i było ok , ale tutaj nie wetknę nic, jedynie ładowarkę  ^_^

SkyLinE955
komentarz
komentarz

Mam pytanie, czy myPhone Infinity II za 599 zł jest wart swojej ceny? Czy jest lepszy telefon do 600zł? Oczywiscie kupowanie na allegro itd dla mnie odpada. Dzieki za odpowiedz z gory.

Youki
komentarz
komentarz

Nie jest to pod względem konfiguracji zła propozycja, ewentualnie z lepszym wyświetlaczem w tej cenie Meizu M2

Przemo8
komentarz
komentarz

Tu jest tyle wątków rozpoczętych, że nie mogę się w tym połapać... ^_^ może ja zapytam osobno, bo nie bedę zakładał nowego wątku: jaki polecacie smartphone, ale z naciskiem na muzykę, ale taką wypasioną? Chciałem kupić jakieś mp3, ale kolega odradził i spytał, dlaczego smarta jakiegoś w takim temacie sobie nie kupię? Ma on o wiele więcej funkcji i mozliwości, niż zwykłe mp3... I w sumie pomyślałem sobie, że facet ma rację, ale jak sam zacząłem się rozglądac w tym temacie, to się pogubiłem... jaki wg was jest najlepszy wybór?

  • 2 tygodnie później...
Dżony2
komentarz
komentarz

Ja od kilku dni jestem posiadaczem telefonu Huawei Ascend P8. Spisuje się jak dla mnie bardzo dobrze, zdjęcia super. Co do baterii to na razie nie wiem bo cały czas się nim bawię. jednak z tych kilku dni użytkowania ocena bardzo dobra. 

  • 4 tygodnie później...
Ambasador marki Samsung
komentarz
komentarz

Jeśli wspominamy o aparacie to   Samsung s6 robi bardzo dobre zdjęcia, ma bardzo jasny obiektyw  i optyczną stabilizację obrazu. Kolory są bardzo nasycone , obraz jest głęboki i wyraźny. Natomiast bateria ładuje się 80 min. od 0% do 100%

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.