x-kom hosting

Polecane telefony komórkowe

metronom007
komentarz
komentarz

[quote name='Annika89' timestamp='1346241126' post='1570439']
Ostatnio testuję Samsung Galaxy Y i na razie niczego mu zarzucić nie mogę :)
[/quote]


no ja mam tego samsunga i też nie mogę mu niczego zarzucić. Wszystko działa tak powinno :) mam go już rok a działa nadal tak samo :) nawet bateria jak na telefon dotykowy długo mi trzyma :)

  • 3 tygodnie później...

ania.kula
komentarz
komentarz

Polecam wszystkie smartphony od samsunga:)

  • 1 miesiąc później...
karolbwp
komentarz
komentarz

A ja sam posiadam SE LIVE i jestem w pełni z niego zadowolony. Polecam wszystkim.

slivero
komentarz
komentarz

Miałem niemal rok temu Nokie N95 8GB ( telefon był bardzo dobry ) , następnie SE Neo V ( także był OK ) i jakiś miesiąc temu zostałem szczęśliwym posiadaczem Samsunga Galaxy S3 . Telefon to istna rewelacja król smartfonów . Kto szuka mega wydajności , super funkcjonalności , pięknego wyglądu i dobrego wykonania to już nie musi się rozglądać za innymi propozycjami .

gizmo223
komentarz
komentarz

Nie każdy lubi nosić cegłę w kieszeni, fakt najlepszy to smartfon, ale nieporęczny, bateria znika szybko, coś za coś: wydajność za energię pochłanianą można powiedzieć.

slivero
komentarz
komentarz

Czy bateria pada szybko to już zależy tylko od tego ile i w jaki sposób używa się smartfona . Dlatego jedna osoba powie że trzyma krótko , żaś druga że wystarczająco jak widać jest to względna teza . A czy cegła to już coś za coś chcesz mieć doskonały smartfon do multimediów to chyba gabaryty nie są wadą . Telefon dobiera się do potrzeb i ocenie się tylko te aspekty które każda osoba postrzega je identycznie np jakość wykonania może być dobra lub zła .

gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

Wcale nie kwestionuje, że jest to najlepszy smartfon na rynku, ale na przykładzie iPhone widać, że świetny smartfon wcale nie musisz być duży. Sam nie jest posiadaczem ani jednego ani drugiego bo nie czuje wydawania tyle kasy na coś co cieszy tylko na krótki okres czasu, wkrótce wyjdzie coś lepszego i nowszego. Tak to już jest, że technika do przodu gan nieubłaganie. Wybierając telefon który można polecić w swoich przedziałach cenowych to tak:
~ 500 zł SE Live with Walkman
~ 700-800 zł SE Xperia Neo V, Sony Xperia Sola
~ 900 zł Samsung Wave 3
~ 1100 - 1500 zł HTC One-X, LG Evo 3D
~ powyżej 1500zł Samsung S III, Sony Xperia S lub T lub iPhone 5 kto co woli

Edytowane przez gizmo223
  • 2 tygodnie później...
okar19
komentarz
komentarz

Od siebie polecam i9100
idealny do wszystkiego

  • 3 tygodnie później...
pigi
komentarz
komentarz

Hej potrzebuje rady za 900zł kupić teraz nowego iPhone 3gs czy za pół roku za 1100-1200zł iPhone 4s?

gizmo223
komentarz
komentarz

Ja bym poszedł w stronę Samsunga S Advance, a nie iPhone-->> za 8 stówek nówkę dostaniesz

pigi
komentarz
komentarz

ale chcę iPhone ponieważ na nim jest fajna grafika i najlepsze gry na nin są tylko nie wiem którego wybrać.

gizmo223
komentarz
komentarz

Ja na mój gust to bym poczekał, jeśli już musi być iPhone to bym brał 4S lepsza wydajność, ogólnie lepszy jest w stosunku do 3S. Jeśli tylko 2 stówki tak jak piszesz więcej to zdecydowanie iPhone 4S, choć bardziej chylę głowę do Samsunga S Advance czy Xperii Soli z tego względu, że są nowe i za 800 zeta da się wyrwać nówki

pigi
komentarz
komentarz

Ok. Dzięki

  • 1 miesiąc później...
maped71
komentarz
komentarz

A czy ktoś z Was słyszał już o Pantech Discovery?? Ma mieć jutro premierę, a zapowiedziany został na CES 2013, tutaj jest parę słów o nim http://www.mobileprotektor.pl/co-ciekawego-przynioslo-nam-ces-2013/

RPS
komentarz
komentarz

50$ ? Biorę :))

Oczywiście u nas będzie kosztował grubo z tysiaka :)

  • 3 miesiące później...
Edziuu
komentarz
komentarz

Powyżej 1500zł osobiście polecam takie telefony jak Samsung Galaxy S III, iPhone 4S, iPhone 5 oraz BlackBerry Bold 9900. Telefony przetestowałem osobiście ponieważ lubię kupować nowości i jestem zadowolony z każdego.

  • 1 miesiąc później...
Igorrodz
komentarz
komentarz

Powyżej 1500zł osobiście polecam takie telefony jak Samsung Galaxy S III, iPhone 4S, iPhone 5 oraz BlackBerry Bold 9900.

Nie zapominaj o Samsungu Galaxy Note 2, Sony Xperia Z, HTC One+ oraz Samsungu Galaxy S4.

  • 2 miesiące później...
Twisst
komentarz
komentarz

Straszny syf z tymi komórkami, które polecacie. Nie ma tu żadnych opłacalnych.

  • 2 tygodnie później...
Igorrodz
komentarz
komentarz

Temat (post #1) jest nieaktualny ponieważ nie jest w ogóle aktualny. NIe rozumiem zatem, dlaczego jeszcze wisi przypięty ;)

  • 2 tygodnie później...
Word Life
komentarz
komentarz

No właśnie też się zastanawiam. Przydałoby się zrobić nową listę polecanych smartfonów.

  • 2 tygodnie później...
Igorrodz
komentarz
komentarz

Jeśli masz na to ochotę, czas i umiejętności oraz wiedzę to proszę bardzo możesz to zrobić. Ja ze swojej strony służę pomocą (na PW).

  • 3 miesiące później...
pogba
komentarz
komentarz

ja polecam nokie lumie 920 - naprawdę solidny telefon , aparat 8mpx, duży wyświetlacz, szybki procesor

  • 3 tygodnie później...
ariam
komentarz
komentarz

czy ktoś miał już okazję testować nowego nexusa?

  • 2 tygodnie później...
Igorrodz
komentarz
komentarz

Tak ;)

 

[media]http://youtu.be/FLcOfIqul3w[/media]


[media]http://youtu.be/mYhD3tqghmQ[/media]

 

...i wiele, wiele więcej na YT :P

Verow
komentarz
komentarz

Igorrodz, spróbowałbym zrobić Polecane telefony komórkowe. Tylko pytanie, jakie progi mają być, w jaki sposób ma być ten ranking, czy oceniać na podstawie wydajności. Multum pytań :D.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.