x-kom hosting

Polecane telefony komórkowe

VandaI
komentarz
komentarz

[quote name='Master99' timestamp='1320046733' post='1366340']
Polecam ci nokię n95 8 gb. Super tele duży wyświetlacz, wygodne klawisze, aparat 5 mpx. Dużo pamięci
[/quote]

Niech zgadnę. 8 GB pamięci?

swirek
komentarz
komentarz

[quote name='slivero' timestamp='1323705407' post='1395689']
Za niecały pieniądz zamierzam zmienić telefon . Cel domyślny to Samsung Galaxy S Plus .
[/quote] Dobry wybór :-) Masz go już? Ja od 15 grudnia. Rewelka. Wczoraj wskoczył ROMek 2.3.6 CWM Phoenixa v20.1 i Adrenaline 1.3.

  • 4 tygodnie później...
Swampi23
komentarz
komentarz

Co myślicie [url="http://allegro.pl/nowy-sony-ericsson-se-xperia-x8-2gb-glosnik-gw24-i2080422824.html"]http://allegro.pl/nowy-sony-ericsson-se-xperia-x8-2gb-glosnik-gw24-i2080422824.html[/url] da się ściągnąć z niego simlocka ?

RPS
komentarz
komentarz

X8 to dobry smarfon (low-end/middle-end - tak pomiędzy) jak na tą półkę cenową, z każdego telefonu da się zdjąć simlocka

  • 3 tygodnie później...
Qba135
komentarz
komentarz

x8 nie ma simlocka .

  • 2 tygodnie później...
szosa
komentarz
komentarz

x8 nie ma simlocka.... po za tym x8 widziałem taniej niż za 425zł.

  • 1 miesiąc później...
Caicek0
komentarz
komentarz

Na pewno mogę polecić E52 po za tym, że czasem siądzie głośnik, czy mikrofon to wymiana nie jest droga (lub za darmo jeśli jest na gwarancji) a bateria trzyma bardzo długo, telefon nie wiesza się, wykonanie moglo by być trochę lepsze, ugina się obudowa w niektorych miejscach.

2. HTC HD2 - super telefon z wielkim 4.3" wyświetlaczem, standardowo z Windowsem 6.5 (bateria trzyma około 3 dni) aczkolwiek można na niego wgrać Windowsa Mobile 7 oraz Androida od 2.x do 4.x

3. Sony Xperia Neo V - jest to najlepszy z najtańszych mi osobiście nie podoba się jego wygląd ale możliwości ma bardzo dobre, godny polecenia jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny

4. Samsung Galaxy S i S+ - Mi osobiście telefon bardzo się podoba, choć w S bateria trzymała mi tylko 1 dzień :( to jedt jego minus, niektorzy także nie lubią jego plastikowego designu co mi osobiście nie przeszkadza

gizmo223
komentarz
komentarz

Ja również polecam SE neo V mam i jest bardzo dobra nic się nie wiesza zdj nawet porządne robi.
Wcześnie miałem SE Elma też polecam ciekawa opcja dla tych co chcą się cieszyć długo możliwością nie ładowania baterii, fajny fon zdj dobre i duży plus za Wi-Fi

maciekj22
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='FICU123' timestamp='1240848220' post='730606']
Witam. Mam do was pytanko. Otóż mam do wyboru 3 telefony:
-Apple iPhone 3G
-Sony Ericsson Xperia X1
-Nokia 5800 XM

Zależy mi na tym, aby telefon dobrze i głośno odtwarzał muzykę, dobrze oglądało się filmy, i żeby dotykowy ekran spisywał się dobrze(szybko reagował na polecenia itp.)
Prosze was o pomoc
[/quote]

Zdecydowanie iPhone:
- iOS --> system nie do przebicia
- jakość wykonania
- obsługa urządzenia
- intuicyjność

Ale czemu uparłeś się na 3G? :) wg mnie to daremne przepłacanie --> na 4.2.1 muli tak, że i tak 99% użytkowników tych telefonów wraca się do 3.1.3 + plastikowa obudowa. Obejrzyjcie na allegro albo w komisach iPhone`y 2G ---> dużo tańsze, a podzespoły te same ---> ten sam proc, tyle samo ramu, te same wersje pojemnościowe + [b]duuuuuużo lepsza obudowa na rzecz 2G[/b] ---> metal !! (3G lubią "pękać")


Edit: Sorry, nie zauważyłem daty tego postu, ale moja odpowiedź może być przydatna również użytkownikom, którzy teraz mają taki dylemat :)

Edytowane przez maciekj22
  • 1 miesiąc później...
acer2148
komentarz
komentarz

byście mogli zrobić na nową tą liste polecanych telefonów na początku tego tematu :)) to by nie było pytań co jaki czas ` telefon do np. 300-600zł`

gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

[url="http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=245882"]http://www.forumpc.p...howtopic=245882[/url] tu macie temat, w którym sam napisałem.
Jest w nim wszystko opisane na co zwrócić uwagę jak i lista telefonów w przedziale cenowym

Edytowane przez gizmo223
Zaz13
komentarz
komentarz

Ja od siebie mogę polecić: (wszystkie te telefony posiadałem)
1.SE Xperia X8 - świetny telefon, dla zaczynających zabawę z Android'em :) Bardzo łatwo można go mod'ować itp :P
2. SE Xperia Neo V - to już wyższa półka niż X8, a co za tym idzie więcej opcji (aktualizacja do ICS itp). Zdjęcia robi bardzo dobrze, ma duży wyświetlacz (3,7") który jest bardzo czytelny :)
3. SE Live with Walkman - taka " muzyczna nowość" na rynku :D posiadam go obecnie i powiem tak: jest bardzo zgrabny, muzycznie śmiało powiem że idealny (osoby które twierdzą inaczej oczekują po prostu nie wiadomo czego od Smartfona za 500zł), tak jak poprzedniczka ma możliwość aktualizacji do ICS. Ekran to 3,2" jest mniejszy od Neo V ale dla mnie jest to na + ponieważ jest czytelny a nie nosze już w kieszeni takiej "cegły" :P

maciekj22
komentarz
komentarz

Ja polecam wszystkie (tak, wszystkie) iPhone'y - są cudowne.

  • Dobra wypowiedź 1
Zaz13
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja również do Iphone'ów nic nie mam :) Kolega w sql i ciocia mają Iphone 4 - chodzą wyśmienicie :), koleżanka ma 3GS również zaje*** :D

Edytowane przez Zaz13
maciekj22
komentarz
komentarz

Androidy mogą im buty czyścić :D

Zaz13
komentarz
komentarz

Tu bym się kłócił :) Ponieważ nie każdy lubi iOS, np. ja przyzwyczaiłem się do Androida i bardzo go lubię i się znam co nieco na tym systemie, i jak bawiłem się iPhone'em kolegi to nie mogłem ogarnąć jego iPhone 4 a on nie mógł ogarnąć mojej Live with Walkman ale to kwestia przyzwyczajenia :)

gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja też nie jestem za iPhonem miałem 4 i się ciągle to bydle zawieszało się. Sprzedałem i kupiłem neo V i jest zadowolony. tak więc od siebie polecam ten telefon.
Od siebie dorzucę:
[b]1.[/b] Samsung Galaxy II -> obecnie jeszcze najlepszy smartphone na rynku do testów S III
[b]2[/b]. Sony Ericson Arc i Arc S -> bardzo przyzwoite i godne polecenia
[b]3.[/b] LG P920 Swift 3D
[b]4[/b]. HTC One X
[b]5.[/b] HTC Incredible S
[b]6.[/b] HTC Sensation
[b]7.[/b] HTC HD 2
[b]8.[/b] Sony Ericson neo V-> w tej klasie cenowej oferta nie do przebicia
[b]9.[/b] Samsung S Plus -> niewiele odstępuje od S II, choć cena niższa
[b]10.[/b] Samsung Wave I, II i III -> fajne telefony, tylko szkoda, że na Badę tak mało aplikacji jest
[b]11.[/b] Samsung Ace -> jeśli ktoś nie potrzebuje telefonu z wielkim wyświetlaczem to warto pomyśleć nad nim
[b]12.[/b] Sony Ericson Elm -> wiem co powiecie, ale za tą kasę co można go kupić warty grzechu

Tak więc wszystko zależy od pojemności portfela i od tego kto jaką markę lubi i co mu potrzebne
Numer jeden jak dla mnie jest Samsung S II bądź S III, a co do SE to telefony są w przystępnych cenach co kusi, lecz nie oferują tyle co HTC czy Samsung

Edytowane przez gizmo223
maciekj22
komentarz
komentarz

Je jeśli już bym zmieniał mojego 3gs to chyba tylko na Galaxy S2/3 (ale to tak gdybym musiał), ew na N8 z Bellą z najnowszymi łatkami.

gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

Symbian to odgrzewany kotlet, który jest słaby i lubi się wieszać podobnie jak iPhone'y te nowsze

Edytowane przez gizmo223
maciekj22
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='gizmo223' timestamp='1340215022' post='1524533'] lubi się wieszać podobnie jak iPhone'y te nowsze [/quote]

Że co? ;)
Który z nowszych iP się wiesza?
No chyba, że nowszy jest dla Ciebie 3G z 4.2.1 :E bo te faktycznie muliły jak cholera.

A Symbian wcale nie jest taki zły i ciągle ma swoich zwolenników :)

Edytowane przez maciekj22
Zaz13
komentarz
komentarz

maciekj22 odezwij się do mnie na gg :) chciałbym się zapytać w sprawie iBook'a :P

  • 2 tygodnie później...
maciekj22
komentarz
komentarz (edytowane)

spoko ;p

Wgl 3Gs dostaje aktualizacje do iOS'a 6 O.o
Ciekawe który aparat z Androidem na pokładzie ma tak długie oficjalne wsparcie? (nie licząc oczywiście, xda, cyan-mod, etc.).

Edytowane przez maciekj22
  • 1 miesiąc później...
szewczyk
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja od siebie polecam lg gt540 i xperie arc s oba telefony sa extra tylko do gt540 trzeba wgrac root'a setcpu i androida 2.3.7 z cyanogenmod 9
wtedy chodzi jak marzenie

maciekj22 zauważ ze android produkuje oprogramowanie do tel a nie same telefony a apple nie musi od nikogo kupowac licencji do swoich modeli tylko robi z ios co chce i wgrywa od pierwszej wersji do końca

Edytowane przez szewczyk
maciekj22
komentarz
komentarz

Przecież ja tego nie neguję. Ale nie wchodząc w prawne niuanse, na tym polu jednak wygrywa Apple ze swoimi jabłkowymi zabawkami.
A odnośnie 3GS, to zdziwiłem się, bo pod koniec czerwca kupiłem sobie taki z przeświadczeniem, że niestety kończy mi się wsparcie (tak samo miałem w momencie kupna 2G - byłem pewny, że iOS 4 nie wyjdzie na niego i się nie pomyliłem). A tu jednak 3GS dostaje iOS 6 :) miłe zaskoczenie.

  • 4 tygodnie później...
Annika89
komentarz
komentarz

Ostatnio testuję Samsung Galaxy Y i na razie niczego mu zarzucić nie mogę :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.