x-kom hosting

Polecane telefony komórkowe

FICU123
komentarz
komentarz

to sory:) Pomyślałem że do mnie to pisałeś:)

Duban
komentarz
komentarz

@FICU123

Co do Twojego wyboru to Nokia jest fajna, ale jak ostatnio byłem w Nokii to porównałem sobie jakość i czułość wyświetlacza z moim iPodem touch (taki sam jak w iPhone) i Nokia marnie wypada. O SE nic nie napiszę, bo nigdy się nim nie interesowałem. Wracając do iPhone to sam sobie kupię ;] Jeśli będziesz miał styczność i tym OSem i interfejsem też Ci się pewnie spodoba. Jeśli szukasz telefonu do wszystkiego to Ci mogę go odradzić, lecz co do aparatu w telefonie to pisałem wcześniej :)

Jeśli możesz to poczekaj sobie do wakacji, wyjdzie nowy iPhone z aparatem 3.2MPx i kilkoma fajnymi nowościami. Lecz pewnie odstraszy trochę ceną. Jeden plus, że cena 3G spadnie :D

FICU123
komentarz
komentarz

Z iPhone'm miałem już styczność i podoba mi się. Teraz tylko zobacze tą nokie i zobaczymy. Czy jest ten telefon do zobaczenia i wypróbowania np. w salonie Ery?

Sonido
komentarz
komentarz
Panie @Sonido.

Nagraj pan film swoim iPhonem ( z dźwiękiem) darmowym recorderm.

Wgraj pan Automape....

Automapy nie posiadam, jest jakaś platna i rozbudowana aplikacja, ale nie wnikałem w szczegóły. Nagrać ? :lol: Pewnie, że mogę. Jest kilka darmowych appów, ale nie widzę sensu wrzucania, bo nie musze nikomu nic udowadniać. Jak chcesz zobaczyć jak to wygląda to sobie poszukaj.

.:RaDeK:.
komentarz
komentarz
Nagrać ? :lol: Pewnie, że mogę. Jest kilka darmowych appów,

Tak nagrasz 30 sekund, darmówką....

Sonido
komentarz
komentarz

Nagram tyle ile wejdzie na 8GB pamięci.

Nie wiesz to się nie "mądrz".

qnick
komentarz
komentarz

Nawet jeżeli te app'y są płatne, to chyba można wydać te 0,79€ na możliwość nagrywania filmów, jeżeli posiadanie takiej opcji jest dla kogoś koniecznością

.:RaDeK:.
komentarz
komentarz (edytowane)
Nagram tyle ile wejdzie na 8GB pamięci.

A jaki to program ?

he 8 gb pamieci .... Kolejny gwóźdź do trumny:) Ja w swoim pda 16gb mam i mało się robi....

Edytowane przez .:RaDeK:.
Sonido
komentarz
komentarz

np. Cycorder

Koniec dyskusji, bo nie o to tutaj chodzi!

Duban
komentarz
komentarz
he 8 gb pamieci .... Kolejny gwóźdź do trumny:)
Człowieku, weź na wstrzymanie...

Jak mu wystarczy to kupił 8GB jak niet to może kupić 16GB, a jak mu jeszcze mało to 32GB. I co Ty na to ?

Podoba się iP to się kupuje, jak nie to nie ! proste, a Wy byście się tylko kłócili.

.:RaDeK:.
komentarz
komentarz
I co Ty na to ?

To jest żałosne... Żeby zwiększyć pamięć trzeba fona zmieniać...

Nie wspomnie o zwykłym przełożeniu karty w celu skopiowania czegoś.

Rozumie że każdy ma swoje zdanie... I ok. Całe życie robiłem softy do fonów. Portowanie XIPu w WM to bajka .

Natomiast do iPhona trzeba sobie wszytko samemu wgrywać ( czytaj: dokupować ).

Dobra koniec tematu...

Mephic
komentarz
komentarz (edytowane)
Natomiast do iPhona trzeba sobie wszytko samemu wgrywać ( czytaj: dokupować ).

Wybaczcie, że jeszcze tknę ten temat, ale czuję się poruszony. :) Na Iphone jest taki ogrom darmowych aplikacji, że jest to niewyobrażalne. Jak dotąd używam go przez prawie 8 miesięcy i służył mi już jako telefon (co jest chyba oczywiste), aparat, sprzęt do gier, recenzent książek/gier/filmów (po zrobieniu zdjęcia okładki łączy się z serwisem internetowym i pokazuje recenzje i opisy), poziomica, IPod, GPS (jest naprawdę świetny i jak na razie nigdy mnie nie zawiódł), przewodnik (Hear Planet - polecam), "ułatwiacz" parkowania (program do znajdywania miejsc w mieście - świetna sprawa, niestety raczej za granicą), gadu gadu, Allegro (kapitalna aplikacja), kamera, prognoza pogody, trąbka (suuuuper sprawa - dmuchasz w mikrofon i grasz na trąbce! :P ), kot, którego nigdy nie miałem (Ipet), kalkulator BMI, translator na 6 języków, perkusja, wyszukiwarka WiFi, wyszukiwarka hoteli, wyszukiwarka połączeń lotniczych, nauczyciel japońskiego, pianino i program, w którym wyświetla się kiedy moja dziewczyna ma okres (program ten ma także 8 innych przydatnych funkcji o których nie będę się rozpisywał). Mam w nim też wgrane kulki Newtona, którymi bawię się zamiast pisać coś o czym nie mam pojęcia.

Który telefon to wszystko potrafi?

I co najważniejsze za darmo? (wszystkie te aplikacje były bezpłatne).

Przepraszam moderatora, że nie na temat, ale chciałem obronić tej sprawy, bo wydaję mi się, że nie warto zniechęcać ludzi do Iphone tylko tym, że samemu się go nie ma i nawet nie spróbowało się odkryć jego zalet.

P.S. Mam wersję 16 GB, ale nie wiem czy kiedyś nastąpi moment gdy dobiję do 8. Aplikacje nie zajmują dużo miejsca, a nawet jak pcham tam muzykę, to nie potrzebuję jej więcej niż 2-3 giga. Do przechowywania większej ilości danych używam dysku w komputerze. :)

Jest za to jedna ogromna wada IPhone - nie da się zrobić OC mnożnikiem... :D

Edytowane przez Mephic
Gość
komentarz
komentarz
Wybaczcie, że jeszcze tknę ten temat, ale czuję się poruszony. smile.gif Na Iphone jest taki ogrom darmowych aplikacji, że jest to niewyobrażalne. Jak dotąd używam go przez prawie 8 miesięcy i służył mi już jako telefon (co jest chyba oczywiste), aparat, sprzęt do gier, recenzent książek/gier/filmów (po zrobieniu zdjęcia okładki łączy się z serwisem internetowym i pokazuje recenzje i opisy), poziomica, IPod, GPS (jest naprawdę świetny i jak na razie nigdy mnie nie zawiódł), przewodnik (Hear Planet - polecam), "ułatwiacz" parkowania (program do znajdywania miejsc w mieście - świetna sprawa, niestety raczej za granicą), gadu gadu, Allegro (kapitalna aplikacja), kamera, prognoza pogody, trąbka (suuuuper sprawa - dmuchasz w mikrofon i grasz na trąbce! tongue.gif ), kot, którego nigdy nie miałem (Ipet), kalkulator BMI, translator na 6 języków, perkusja, wyszukiwarka WiFi, wyszukiwarka hoteli, wyszukiwarka połączeń lotniczych, nauczyciel japońskiego, pianino i program, w którym wyświetla się kiedy moja dziewczyna ma okres (program ten ma także 8 innych przydatnych funkcji o których nie będę się rozpisywał). Mam w nim też wgrane kulki Newtona, którymi bawię się zamiast pisać coś o czym nie mam pojęcia.

W sumie to wszystko masz też na WM. No może oprócz iPod'a (bo to apple'owskie). Ja przesiadłem się z iPhone na HTC Touch HD i różnica niewyobrażalna. Najlepsze to że budujemy jakby system od podstaw. Szybkość działania itp. bardzo zbliżona do iP (Tu mogę bez wahania powiedzieć). Jako iż korzystałem z iphone'a ponad 11miesięcy ale wygoda pomiędzy produktem apple a htc to inna bajka. iPhone to komercja i nie raz się o tym przekonałem. Na brak MMS'ów narzekałem bardzo, ze względu takiego że często wyjeżdżam i wysyłam duże ilości zdjęć ew. filmików. Wiem ze jest app ale nie będę płacił 29,90$ za aplikację do wysyłania MMS'ów do telefonu za ponad 1500zł. Duża ilość akcesorii to też + (pokrowce, kabury, słuchawki itp. zamienniki). 3,5mm jack - duży +. Kamera i aparat to porażka, nawet nie piszę bo śmiać mi się chcę.

P.S. Mam wersję 16 GB, ale nie wiem czy kiedyś nastąpi moment gdy dobiję do 8.

To słabo, ja między innymi dlatego zmieniłem iphone. Też miałem iPhone (3G) 16GB i 5GB poszło w pierwszy dzień na samą muzykę :!: Do tego filmy, których oglądem dość dużo trochę stuffu w postacie gierek i fajnych aplikacji. Po tygodniu kiedy zająłem już 14GB zaczęło mnie to trochę martwić. W HTC nie mam tak napchane bo teraz fon służy mi do czegoś innego. W sprawie obydwu telefonów mogę tu pisać :)

Mephic
komentarz
komentarz (edytowane)
To słabo, ja między innymi dlatego zmieniłem iphone. Też miałem iPhone (3G) 16GB i 5GB poszło w pierwszy dzień na samą muzykę :!: Do tego filmy, których oglądem dość dużo trochę stuffu w postacie gierek i fajnych aplikacji. Po tygodniu kiedy zająłem już 14GB zaczęło mnie to trochę martwić.

A potem usiadłeś sobie i zastanowiłeś się - po co wgrałem tam 5 GB muzyki, skoro nie będę jej słuchał codziennie i prawdopodobnie 4 GB będą leżeć zapomniane? :)

Ja ujmę to tak - telefon ma być dla mnie przede wszystkim telefonem i tą funkcję IPhone spełnia IMO świetnie. Jakiekolwiek inne kwestie to superdodatki i tu również mi ich nie brakuje co wypisałem na liście. MMS-ów nie używam bo na wyjazdy biorę lapka i cyfrową lustrzankę. :) Jeśli ktoś kupuje telefon po to, żeby mu cykał zdjęcia to OK, Iphone nie jest dla niego. :) Pojemność? Muzykę wgrywam na przykład kiedy jadę na narty, bo nie lubię ciszy podczas jazdy. Czasem biorę też kiedy idę biegać, poza tym jest auto, jest radio - jest muzyka. :) Nie potrzebuję więc wrzucać 10 giga muzyki tylko dlatego, że jestem leniwy i nie mogę raz na miesiąc wrzucać nowych kawałków. ;)

Każdy ma inne potrzeby i moje Iphone spełnił. Jako, że mam abonament, zapłaciłem za niego 49 zł. Wg mnie warto było, ale może się nie znam... ;)

Edytowane przez Mephic
  • 2 miesiące później...
Superyaa
komentarz
komentarz (edytowane)

proponuję usunąć iphone, bo ma więcej wad, niż zalet, jak to w ogóle można polecać?

//takie wypowiedzi powinny być od razu usuwane, dlatego narazie tylko upomnienie

//nie masz argumentów to się nie wypowiadaj, bo brednie piszesz

//Sonido

brak mms - podstawa

brak możliwości przesyłu plików przez bluetooth - podstawa

brak możliwości zmiany baterii - powoduje to, że iphone staje się jednorazowym bublem

brak obsługi kart pamięci...

to, że ma czuły ekran z multitouchem i jabłko z tyłu nie robi z niego dobrego telefonu.

dosyć argumentów?

no ok są i zalety, sporo zalet, bardzo fajne bajery, ale brakuje mu podstaw!

Edytowane przez Superyaa
kowalski5555
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam 600zł na telefon dotykowy, zależy mi, aby była w nim klawiatura qwerty i przydałoby się GPS. Aparat byłoby fajnie, żeby był w miare dobry, a bateria też powinna wytrzymać kilka dni na czuwaniu

Co byście mi polecili?

Edytowane przez dvd
lukashi
komentarz
komentarz

Ja rok temu kupiłem Samsung'a U900. (Aparat 5Mpx,16mln kolorów).Teraz kupi się go za ok.600zł .Ja nie wymieniłbym go na żadnego innego.

Duban
komentarz
komentarz
brak mms - podstawa - jest już kupa DARMOWYCH programów - legalnych

brak możliwości przesyłu plików przez bluetooth - podstawa - fakt

brak możliwości zmiany baterii - powoduje to, że iphone staje się jednorazowym bublem - starczy nawet na 2 lata jak nie więcej (chyba nie znasz pojęcia jednorazowy)

brak obsługi kart pamięci... - dla mnie to nie wada

Widziałeś kiedyś iPhone OS na żywo ? Ba, używałeś go, że tak krytykujesz ?

Ja tak.

  • 2 tygodnie później...
Superyaa
komentarz
komentarz

Tak, iphonem bawiłem się w sklepie mercury, menu fajne, dotyk - chyba najczulszy telefon, ale nie wiem jak dla was - dla mnie wady podane w poprzednim moim poście nie są do strawienia...

Sonido
komentarz
komentarz

No to nie jesteś na czasie, bo większość z tych wad już została naprawiona ;) Ja nie narzekam i przy zmianie telefonu napewno kupię nowszą generację.

Duban
komentarz
komentarz
iphonem bawiłem się w sklepie mercury
Pozdro -,-

Żeby poznać iPhone OS to potrzeba kilka dni co najmniej..

Nie rozumiem ludzi, który kilka godzin 'mieli' iP i od razy krytyka, że najgorszy...

  • 2 tygodnie później...
Superyaa
komentarz
komentarz

a tak w ogóle, to czemu nie ma w polecanych do 500 zł tanich dotykowców?

  • 2 tygodnie później...
yohji
komentarz
komentarz

witam

mam pytanie

jaki telefon warto kupic, cena max 1500

priorytet - jak najdluzszy czas pracy baterii (nie to co 2 letnia n95) - ach czasy 6230i ;)

zastanawialem sie nad e52

z gory dzieki za odp

yoszka

Unitra
komentarz
komentarz

Oprócz trzymania baterii co jeszcze? Telefon do muzyki? Zależy Ci na wi-fi i symbianie albo w.m? Może chcesz telefon z GPS? Dotykowy czy klawiatura? Jak klawa to normalna czy qwerty?

yohji
komentarz
komentarz

Oprócz trzymania baterii co jeszcze? Telefon do muzyki? Zależy Ci na wi-fi i symbianie albo w.m? Może chcesz telefon z GPS? Dotykowy czy klawiatura? Jak klawa to normalna czy qwerty?

witam

klawiatura - moze byc normalna, wiecej dzwonie niz pisze smsy

dotyk niepotrzebny, szpan i lans mnie nie dotyczy

gps uwazam za funkcje bardzo przydatna i czesto uzywam

a co do wi-fi i sytemu op to juz malo wazne

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.