x-kom hosting

Polecane telefony komórkowe

Sonido
komentarz
komentarz

Taaa i albo się pohamujecie albo każdy kto w nim uczestniczy otrzyma prezent.

Gość
komentarz
komentarz

jaki telefon do 1850zl z aparatem 8mpix WiFi modul Gps wysuwana klawiaturai abys sklep byl we wroclawiu z tym fonem..

Sonido
komentarz
komentarz

Może od razu 20MPix? jak chcesz z taka matrycą to kup kome i aparat cyfrowy. Kasy powinno starczyć np. na G1 i jakiegoś CyberShot'a.

Gość
komentarz
komentarz

to moj ojciec chce kupic ja tu nie mam nic do gadania a on ma juz dobra lustrzanke.....

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Możesz ojcowi powiedzieć, że telefon, choćby miał 12 mpx, to i tak nie dorówna porządnej cyfrówce ani tym bardziej lustrzance, więc niech nie stawia takich wymagań. 3,2 mpx spokojnie wystarczy, a jak koniecznie chce więcej to niech bierze 5 (ale jeśli 5, to nie SonyEricsson - o ile mi wiadomo, ich aparaty 5 mpx w telefonach są średniej jakości, gorsze od tych 3,2).

Sonido
komentarz
komentarz

SE mają akurat niezłe aparaty, czym np. nie może się pochwalić Nokia. Przykładowo 2MPix w Noki są gorsze niż 2MPix w Soniaku. Choć już matryca 5Mpix w Noki jest do zaakceptowania. 8Mpix np. w LG to kaszana, po resizie porównywalne do 2MPIx.

.:RaDeK:.
komentarz
komentarz (edytowane)

A co powiecie o SE C905? Spełnia prawie wszystkie warunki....

Edytowane przez .:RaDeK:.
Gość
komentarz
komentarz

dowaliliscie juz kurde mowie ze 8mpix to odemnie nie zalezy zreszta zmiana aparatu(k850i-teraz ma taki) na aparat ktory ma 3.2 to smieczne.sony erisony odpadaja bo nie maja 16mln kolorow i moj tato ma juz do nich uraz ......mysle nad samsung 8510 ale jest za 1928 no coz.....

qnick
komentarz
komentarz

Postaraj się ojcu wytłumaczyć, że dużo mp na małej matrycy to chwyt marketingowy, który często negatywnie wpływa na jakość zdjęcia. Fotki robione takim aparatem są często nie ostre, ponieważ łatwo je poruszyć, łatwo też o szumy. 5 mega w komórce to moim zdaniem przegięcie, zdjęcia są najczęściej gorsze od tych robionych 3,2. Ale jeżeli już kogoś jarają wysokie numery modeli, megapikseli czy centymetrów to C905 i Samsung Pixon spełniają te warunki - ale są to kiepskie telefony.

  • Dobra wypowiedź 1
_rychu
komentarz
komentarz

Jaki telefon? 3 najważniejsze rzeczy: Windows mobile, WiFi i klawiatura QWERTY

Witam. Zamierzam kupić nowe PDA, ponieważ mój SPV M3000 niewytrzymał po 3 latach używania przez mojego tate, a potem 2 przeze mnie. ;) (czyli przeżył aż 5 lat :D ). Jakiego pocketa byście polecili (tylko nie takiego z KFC) o podobnych funkcjach do M3000? Chodzi mi o 3 (dla mnie) podstawowe rzeczy, które wymieniłem w pod-temacie. Procesor w M3000 napewno nie był najszybszy (180MHz), pamięci RAM też nie miał za dużo. Czekam na wasze propozycję. POZDRAWIAM! ;)

Znalazłem taką toshibe:

klyk

i SPV m5000:

i klyk

Jeszcze raz pozdrawiam.

FICU123
komentarz
komentarz

Witam. Mam do was pytanko. Otóż mam do wyboru 3 telefony:

-Apple iPhone 3G

-Sony Ericsson Xperia X1

-Nokia 5800 XM

Zależy mi na tym, aby telefon dobrze i głośno odtwarzał muzykę, dobrze oglądało się filmy, i żeby dotykowy ekran spisywał się dobrze(szybko reagował na polecenia itp.)

Prosze was o pomoc

.:RaDeK:.
komentarz
komentarz (edytowane)

-Apple iPhone 3G - zabawka dla gimnazjalisty (ale dotyk z tych trzech fonów najlepszy)

-Sony Ericsson Xperia X1 - rozsypuje się ręku ale OS to malina

-Nokia 5800 XM - dobre wykonanie ale strasznie wolno działa system

Edytowane przez .:RaDeK:.
Sonido
komentarz
komentarz
Witam. Mam do was pytanko. Otóż mam do wyboru 3 telefony:

-Apple iPhone 3G

-Sony Ericsson Xperia X1

-Nokia 5800 XM

Zależy mi na tym, aby telefon dobrze i głośno odtwarzał muzykę, dobrze oglądało się filmy, i żeby dotykowy ekran spisywał się dobrze(szybko reagował na polecenia itp.)

Prosze was o pomoc

Zdecydowanie iPhone, najszybsza reakcja, największy wyświetlacz, do filmów idealny.

Poza tym Nokia to szajs, działa wolno, czasami trzeba 2x tapnąć, żeby otworzyło jakąs aplikację, insight systemu równiez taki "nie nokiowy".

Polecam iPhone'a i nie słuchaj user'a wyżej bo chyba nie widział tego telefonu na żywo, bo nie jest to żadna zabawka. Czytając takie texty mam wrażenie, że niektórych nie stać na niego i zazdroszczą posiadania tego telefonu innym.

FICU123
komentarz
komentarz

Sonido - Wiem że iPhone to dobry telefon, ale nokia też nie jest zła. Słyszałem wiele dobrych opini o nokii 5800, a także o iPhonie. Mam jeszcze troche czasu do zastanowienia to poszukam jeszcze opinii na temat tych dwóch telefonów. Dzięki za pomoc

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

iphone - Apple karze nam za niego płacić krocie jego wartości dając w zamian aparat 2mpx, brak możliwości kręcenia filmów, różne zdziwaczałe formaty np. filmów. Mnie do iPhone nikt nigdy nie przekona bo jest to poprostu tylko telefon dla amerykańskich nastolatków, a między nimi a nami jest taka różnica że oni mają telefon do dzwonienia, do robiena zdjęć aparat, do słuchania muzyki iPoda, nas (bynajmniej mnie) nie stać na takie luksusy, więc wolę wziąść telefon mniej szpanerski ale bardziej funkcjonalny.

SE xperia x1 ma bardzo wyrazisty wyświetlacz i bardzo dobre kolory!

Nokia 5800 to w tej chwili hit w Rosji, z telefonem nie miałem doczynienia więc się na jego temat nie wypowiadam.

Z tej trójki wybrałbym xperia X1.

Edytowane przez Kicko
FICU123
komentarz
komentarz (edytowane)

u mnie dlatego iPhone ma duży minus(odnośnie aparatu). Mnie ciągnie jakoś do Nokii. X1??... Słyszałem że szybko się rozpada. Niewiem czy to plotki czy tak jest

Edytowane przez FICU123
Sonido
komentarz
komentarz
iphone - Apple karze nam za niego płacić krocie jego wartości dając w zamian aparat 2mpx, brak możliwości kręcenia filmów, różne zdziwaczałe formaty np. filmów. Mnie do iPhone nikt nigdy nie przekona bo jest to poprostu tylko telefon dla amerykańskich nastolatków, a między nimi a nami jest taka różnica że oni mają telefon do dzwonienia, do robiena zdjęć aparat, do słuchania muzyki iPoda, nas (bynajmniej mnie) nie stać na takie luksusy, więc wolę wziąść telefon mniej szpanerski ale bardziej funkcjonalny.

SE xperia x1 ma bardzo wyrazisty wyświetlacz i bardzo dobre kolory!

Nokia 5800 to w tej chwili hit w Rosji, z telefonem nie miałem doczynienia więc się na jego temat nie wypowiadam.

Z tej trójki wybrałbym xperia X1.

Mylisz się co do iPhone, ale nie chce mi się znowu strzepić języka. Poczytaj dokładniej to zrozumiesz, że ma wszystko co inne, wysatarczy poszukać. w czerwcu wychodzi nowy soft 3.0 i będzie on wprowadzał dużo nowych możliwości oraz uzupełni braki z poprzedniej wersji.

FICU123
komentarz
komentarz (edytowane)

Sonido - przecież przez softa nie zmienią optyki z 2 Mpx na np. 3.2 Mpx lub 5.0 Mpx. A to jest jeden podstawowy błąd. Może to zrobią dopiero w następnej generacji. A za tą cene możemy mieć podobny specyficznie telefon z lepszą optyką.

P.S.: ty zachwalasz iPhone bo go posiadasz :). Osoby które go posiadają zawsze go zachwalają :)

Edytowane przez FICU123
Sonido
komentarz
komentarz

A ja na to patrze z 2giej strony, polecam bo przetestowalem i sprawdzilem. Mialem mozliwosc zakupu noki n95 lub innegoo za ok. 1000zł i wybralem iPhone. Zakupu nie zaluje.

Soft nie poprawi, ale ma wejsc nowy iPhone w czerwcu, a soft odnosnie brakow systemowych - chyba logiczne. Telefon to nie aparat! Chcesz cykac foty to se kup cyfrowke albo lustrzanke. 2Mpix w zupelnosci wystarczaja do robienia "ściąg", zdjec na imprezie, w plenerze i chyba o to chodzi.

FICU123
komentarz
komentarz

W sumie masz racje. Dobra zobaczy się jeszcze co do telefonu i dzięki za pomoc

.:RaDeK:.
komentarz
komentarz (edytowane)

Panie @Sonido.

Nagraj pan film swoim iPhonem ( z dźwiękiem) darmowym recorderm.

Wgraj pan Automape....

Edytowane przez .:RaDeK:.
Cz0rny
komentarz
komentarz (edytowane)

Jaki polecacie tel do 500 zł, żeby miał dobry odtwarzacz i w miarę dobry aparat, zaproponujcie coś ? :D

Edytowane przez Cz0rny
Duban
komentarz
komentarz

Na Twoim miejscu kupiłbym N73, albo zastanowił się nad tańszym K800i - tylko jeśli używany to tylko kilka miesięcy, bo joy pada :) Miałem tego SE (od nowości) i mi po ponad raku zaczynał szwankować joystic.

FICU123
komentarz
komentarz

Buszido - aktualnie mam SE K550i a mój brat ma K800 więc nie chciałbym mieć takiego samego telefonu. Wole coś z wyższej półki(dotykowy ekran, Wi-Fi, itp.)

Duban
komentarz
komentarz
Buszido - ...
Ja to pisałem do Cz0rnego ;] Chyba logiczne, że jeśli myślisz nad 5800XM, iP itp. to nie będę N73 polecał...

EDIT:

Cz0rny, nie ma co szukać na siłę 'lepszego' aparatu w komórce, bo to tylko przerost formy nad treścią i głupotą jest moim zdaniem kupowanie telefonu co cykania fotek. Pierwsza lepsza cyfrówka 3.2MPx zrobi lepszą fotkę niż taki 5MPx nie boję się napisać, że nawet 8MPx jest przy tym słabe. Przy tak małym obiektywie, a tak dużej rozdzielczości zdjęcia wychodzą duże szumy i zdjęcie jest marnej jakości przy wydruku :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.