x-kom hosting

Pamięć Fizyczna

MaxTom
utworzono
utworzono

Mam problem. W informacjach o systemie pisze:

Zainstalowana pamiec fizyczna (RAM) 4,00GB

Calkowita pamiec fizyczna 2,50GB

Dostepna pamiec fizyczna 1,64GB

Więc skoro mam Zainstalowanej 4GB to czemu całkowita pamięć fizyczna wynosi tylko 2,5GB? W menadżeże zadań jest także podane że razem pamieci jest 2558MB. Czy jest jakaś możliwość aby to zmienić?

Mój system to: Windows Vista Home premium service pack 1 32bity

LaRRyl33t
komentarz
komentarz

Po co ci w viscie 32bity 4gb ramu :o zainstaluj SP2 (Service pack 2) powinno pomóc .. chodz nie wiem czy vista 32bity zobaczy 4gb ramu

ciaciama
komentarz
komentarz

Systemy 32 bitowy "widzą" tylko 3,25 GB ;) A czemu masz tylko 2,5GB? Nie masz przypadkiem zintegrowanej grafiki, która zabiera troche RAMu?

MaxTom
komentarz
komentarz

Po co mi 4Gb ramu? po to żebym se mógł swobodnie pograć w GTA IV. No a tą zintegrowaną karte graficzną to mam. A czy jest jkaś możliwość aby wyłączyć bądź zmniejszyć ilość pamięci która idzie na grafike?

A tak poza tym to jest już dodatek Service pack 2?

Tamaoustr
komentarz
komentarz
Po co mi 4Gb ramu? po to żebym se mógł swobodnie pograć w GTA IV. No a tą zintegrowaną karte graficzną to mam. A czy jest jkaś możliwość aby wyłączyć bądź zmniejszyć ilość pamięci która idzie na grafike?

A tak poza tym to jest już dodatek Service pack 2?

Zdaje mi się że nie ma albo jest ale :beta:

A jak zmniejszysz grafice ram to na pewno nie pograsz w GTA 4, nie zwracaj uwagi na menadżera, puki wszystko dobrze chodzi to się nim nie przejmój

MaxTom
komentarz
komentarz
Zdaje mi się że nie ma albo jest ale :beta:

A jak zmniejszysz grafice ram to na pewno nie pograsz w GTA 4, nie zwracaj uwagi na menadżera, puki wszystko dobrze chodzi to się nim nie przejmój

No tak ale GTA IV wymaga 512ram dla karty graficznej które mam, więc nie potrzebuje 1gb który bierze mi z pamięci ram

Tamaoustr
komentarz
komentarz

ja tylko daje propozycja, a ram odbierzesz karcie w ustawieniach BIOS

MaxTom
komentarz
komentarz
ja tylko daje propozycja, a ram odbierzesz karcie w ustawieniach BIOS

a jak ta opcja sie nazywa? Bo niestety nie wiem.

ciaciama
komentarz
komentarz

Na zintegrowanej grafice nie pograsz w GTA IV.

MaxTom
komentarz
komentarz
Na zintegrowanej grafice nie pograsz w GTA IV.

bo czemu?

ciaciama
komentarz
komentarz
bo czemu?

Niestety, ale ta gra jest bardzo wymagająca ;)

MaxTom
komentarz
komentarz
Niestety, ale ta gra jest bardzo wymagająca ;)

No wiem że jest wymagająca bo ją mam i gram w nią ale troszke sie przycina i myśle że to temu bo mam zamało dostępnego ramu

Tamaoustr
komentarz
komentarz
No wiem że jest wymagająca bo ją mam i gram w nią ale troszke sie przycina i myśle że to temu bo mam za mało dostępnego ramu

To nie wina ramu tylko grafiki. Zintegrowana karta grafiki to tandeta i nadaje się głównie do zastosowań biurowych

LaRRyl33t
komentarz
komentarz

nawet jak już byś kupił tą karte graficzną to i tak by ci sie lekko przycinała bo taki już urok tej gry..

MaxTom
komentarz
komentarz

A ta karte graficzną to da sie jakoś... rozintegrować :D? A jak nie to jakie karty są dobre co mają 512 lub 1Gb pamięci?

LaRRyl33t
komentarz
komentarz

z 512mb to asus en8800gts 512mb a z 1gb to asus gtx280

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.