x-kom hosting

[Wycena] Sony Vaio 17" VGN-A190

Krasza
utworzono
utworzono

Witam wszystkich jest to moj pierwszy post na tym forum.Mam zamiar sie tu zadomowić.Bardzo lubie komputery dlatego sadze że nie będzie mi trudno.Przejdźmy do tematu mam problem.Dostałem od brata z USA laptopa Sony Vaio 17" VGN-A190.Sprzęt jest nowy nigdy nie używany.Ja sadze że mi aż takie cudo nie potrzebne i chciałbym go sprzedać.Chodzi głownie o to ze ten model nie jest wypuszczany na Polski rynek i nigdzie nie moge sprawdzić jego ceny.Tak więc prosze was o to byście wycenili ten sprzęt.Laptop jest kompletny tzw. ladowarka , kable , pilot , oryginalny windows i wiele innych bajerów.Wszystko nowe na rocznej gwarancji światowej.Prosze kogoś kto zna się na komputerach (ma z nimi doczynienia , może pracuje w sklepie o wycena).Bardzo jest mi to potrzebne bo sam nie wiem za ile go sprzedać.Pora podać specyfikacje :

Processor:Intel® Pentium® M Centrino™ 735 1.7 GHZ | .: Read more about this processor :.Hard Drive:80GB Enhanced IDEMemory:512MB (2048MB max) DDRAM | Memory Slots available for Upgrade: 0 | Maximum RAM per available slot: 1024MBOptical Drives:DVD+/-RW drive: CD Read (24x MAX); CD-R Write (16x MAX); CD-RW Write (8x MAX); DVD Read (8x MAX); DVD-R Read (4x MAX); DVD-RW Read (2xMAX); DVD+R Read (4x MAX); DVD+RW Read (2x MAX)Cache:2MB integrated on-die level 2Graphics and AudioScreen:17.0" WUXGA (Resolution: 1920 x 1200 pixels)Graphics card:ATI Mobility™ Radeon™ 9700, 64MB Video RAMAudio card:Windows® sound system compatibleSpeakers:Built-in stereoConnectivity & InterfaceNetworking:Integrated Wireless LAN 802.11b/g, V.90 Modem, 10T/100TX Ethernet LAN Ports/Slots:a/v mini jack, port replicator connector, Memory Stick Media Slot, USB1.0, USB2.0, FireWire/iLink, S-Video out, VGA out (Monitor), TV out, Port Replicator Connector, Ethernet JackMouse/Pointer:Electro-Static touch padKeyboard:QWERTY 83 keys with 2mm stroke and 18.5mm pitch w/ 2 programmable buttonsPower & DimensionsBattery [Life]:Lithium-ion battery [5.0hrs max]Power Req:168W±10%Size:16 x 1.7-1.8 x 11 inchesWeight:8.6 lbs (3.9 kg)Supplied AccessoriesSupplied:DVD+/-RW/CD-RW

Supplied:AV Docking Station with Speakers

Supplied:Remote Control

Supplied:Battery

Supplied:AC adapter

Supplied:Cables

Supplied:Free Software package

Operating System & SoftwareOS:Microsoft® Windows® XP Home EditionSoftware:Free Productivity, Internet & Graphics Software Bundle

Przepraszam że po angielsku lecz tak jak mówiłem nie ma tego sprzet w Polsce i nie ma specyfikacji po Polsku.Znawcy tematu nie powinno to przeszkadzać.Licze na odpowiedź speca.Pozdrawiam

PS Uwaga matryca ma 17" a więc bedzie droższy niż standardowy 15"

Przemek
komentarz
komentarz

Nowy Sony Vaio z podobnymi paramterami kosztuje w granicach 3300zl mysle ze 3800zl to jest max co mozesz za niego dostac

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.