x-kom hosting

Program do nagrywania plyt CD/DVD

kamilos6666
utworzono
utworzono

Mam laptopa HP Pavilion Dv6830ew z systemem Windows Vista i potrzebuje programu do nagrywania plyt CD/DVD. Niestety nie moze to byc Nero poniewaz zle zainstalowalem Nero 7 i jest problem z jego usunieciem wiec nie moge zainstalowac nowego. Prosze o jakis dobry program

Mateusz J.
komentarz
komentarz

Głównym konkurent Nero: Alkohol 120%

zle zainstalowalem Nero 7
Wywal katalog Nero, przeczyść rejestr ccleanrem.

Ogólnie pokombinuj, na pewno się uda go zainstalwoać.

kamilos6666
komentarz
komentarz

A jakis inny program ?

Azibiz
komentarz
komentarz

ashampoo burning studio

siasin
komentarz
komentarz

Również polecam Ashampoo burning studio :) bardzo dobry program

Ashampoo Burning Studio 7.1.0 - chyba najnowsza (darmowa) wersja

falcon1984
komentarz
komentarz

Ja polecam ImgBurn - bardzo dobry i darmowy program

Ant3k
komentarz
komentarz

malutki program ktory kiedys sam testowalem byl CloneCD...

sprawdzil sie doskonale wszytko dzialalo jak powinno.

Posiada jeden minus, niema paska "wykonanno procent" (przepraszam ze tak to opisalem ale niepamietam jak sie to fachowo nazywalo)

PCSystem24
komentarz
komentarz

Ja również polecam Ashampoo Burning Studio.

rafalluz
komentarz
komentarz

gBurner się sprawdza jak dla mnie. Do tego znacznie mniej zasobożerny wedle moich doświadczeń.

  • 2 tygodnie później...
srutututu
komentarz
komentarz

Ja ze swojej strony polecam BurnAware Free (zajmuje niecałe 13MB na dysku), darmowy do użytku niekomercyjnego, strona domowa: http://www.burnaware.com

Ale tak szczerze, sam musisz dopasować program do swoich potrzeb, jeden ma takie opcje, których innemu brakuje. Ja też już wiele testowałem. Z innych darmowych jeszcze jest InfraRecorder, ale na moje potrzeby trochę gorszy http://infrarecorder.org

Sprawdzaj, baw się, psuj płyty, a coś znajdziesz fajnego.

gaziok
komentarz
komentarz

ashampo burning studio 2009 smiga na viscie musisz tylko sie zarejestrować(bezplatnie) i masz program w pełnej wersjii jak dla mnie jest lepszy od nero

Danci
komentarz
komentarz

A co powiecie o Alkohol 120%. Lepszy od NERA? Który program do wypalania byście mi najbardziej polecili?

Psycholandia
komentarz
komentarz

Myślę, że Nero jest bardziej funkcjonalny.

Danci
komentarz
komentarz

Tak, ale z tego co się orientuje jest płatny (jeżeli nie to proszę o link). Z tych bezpłatnych jaki by był najlepszy?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.