x-kom hosting

PC333 a PC400 ? Kompatybilność

Redgrad
utworzono
utworzono

Czy jeżeli posiadam dwie kości PC333 jedną 512 MB drugą 1 GB to jeżeli kupię kolejną kość 1GB ale już PC400 to może się zdarzyć jakiś problem z kompatybilnością tych pamięci ?

Alfa193
komentarz
komentarz

raczej nie ja mam jedną 512 PC400 i dwie 256 PC333 i wszystko chodzi w najlepszym porządku

EDIT jaką masz płytę główną??

Duban
komentarz
komentarz

Jeśli do PC333 wrzucisz kość o większej prędkości (PC400) to ta szybsza zwolni do wolniejszej.

Myślę, że rozumiesz. Wtedy wszystkie będą jako PC333.

Redgrad
komentarz
komentarz

Płyta główna : P4 Asus P4V8X-X P4X533 sATA

Gość
komentarz
komentarz

Jaki masz procesor, bo płyta w tym przypadku nie ma znaczenia.

Redgrad
komentarz
komentarz

Procesor Intel Celeron 2.7 GHz socket 478

btw.

Chciałem jeszcze zapytać czy RAM może spotkać się z jakimś spowolnieniem ze względu na nie równe ilości ,np. lepiej jest mieć całe 2 GB czy nie robi to różnicy gdybym miał 2.5 GB

Gość
komentarz
komentarz

W tym przypadku nie będzie to miało większego znaczenia. Wszystkie trzy kości będą działać bez problemów. Płyta nie ma obsługi pamięci w trybie DUAL, a pamięci i tak będą pracowały z mniejszą częstotliwością.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.