x-kom hosting

mam problem z moim laptopem

arachna
utworzono
utworzono

cześć:)

mam problem z moim laptopem [benq joybook A51E]

chodzi o to ze przeinstalowalam system i straciłam wszystkie sterowniki do niego i nie wiem skąd je wziąć [ płyta z nimi zawieruszyła mi sie w trakcie przeprowadzki;/] a na stronie benq nie ma nic. szukam w necie od paru dni jakiegokolwiek stera dla niego ale niestety nie udaje mi sie nic znaleźć;/

z góry dziękuję wam za pomoc:)

sitol
komentarz
komentarz

wymień wszystkie podzespoły osobno i trzeba będzie każdy osobno ściagnac i zainstalować :)

[ Dodano: 2007-04-27, 19:09 ]

albo nie widziałem juz go i również szukałemi innych yoybook'ów są stery a do twojego rzeczewiscie nie ma ... może spróbuj ściągnąc z sieci torrent:)

arachna
komentarz
komentarz

hymm chodzi o to ze ja jestem totalnym głąbem jeśli chodzi o komputery i jeśli mam coś zrobić to proszę o wypisywanie krok po kroku co i jak i traktowanie mnie przy tym jak 3 letniego dziecka ;):P

Przemek
komentarz
komentarz

napisalem do nich Maila... ciekawe czy racza odpisac... pewnie bedzie to dopiero po majowce ale moze :|

lucahenrykow
komentarz
komentarz

Ktoś tu sie chyba juz "chwalił" ze posiada ten model. Jesli mnie pamieć nie myli to moze odezwie sie do ciebie i da znac czy ma dane sterowniki.

Ja posiadam model R55 wiec watpię by cos z tego pasowało do twojego. :?

arachna
komentarz
komentarz

dzięki za zainteresowanie :) tez mam taka nadzieje bo chciałabym mieć już swój komputer :) a nie żerować na współlokatorach ;)

tazman
komentarz
komentarz

A ja proponuje zainstalowanie everesta i po krzyku

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.