x-kom hosting

Adobe Photoshop cs4

gihat
utworzono
utworzono

Witam tak jak w temacie potrzebuje Kursu lub poradniku (darmowego) do adobe photoshop cs4 :)

dziekuje za odpowiedzi

mefiasz
komentarz
komentarz

Jeśli znasz angielski to jest kilka tutoriali na stronie Adobe.com. Oczywiście zakładam że znasz już wcześniejsze wersje PS i chcesz się dowiedzieć co nowego w CS4.

gihat
komentarz
komentarz

raczej nie bo to jest mojego taty program ,a ja ostatnio widzialem jakie fotki zrobil na nim i chcialbym tez sprobowac.

prosze o jakis taki prosty poradnik dla poczatkujacych i prosze sie niewysmiewac ze mnie dla mnie to nowosc.

dziekuje za odpowiedzi

mefiasz
komentarz
komentarz

To nie łatwiej zapytać taty jak obrobił te fotki... Tak się składa że mój ojciec również bawi się Photoshopem. Wszystkiego uczył się z książek i czasopism.

http://www.photoshopsupport.com/photoshop-...-tutorials.html <-- jak przewiniesz w dół ta stronę to znajdziesz filmiki instruktażowe...

Ale pamiętaj że nikt nie nauczył się obsługi PS w jeden dzień... Nauka będzie trwała stopniowo będziesz odkrywał szeroką paletę możliwości PS'a

gihat
komentarz
komentarz

Dzieki :D bede sie teraz bawil przez caly dzien a jakies spolszczenie macie ? bo taty niema 24h jest teraz za granica wiec grzebie mu w komputerze i znalazłem ten fajny programik tylko ze po angielsku moze jakies spolszczenie macie ?

pozdro

szamantheman
komentarz
komentarz
Dzieki :D bede sie teraz bawil przez caly dzien a jakies spolszczenie macie ? bo taty niema 24h jest teraz za granica wiec grzebie mu w komputerze i znalazłem ten fajny programik tylko ze po angielsku moze jakies spolszczenie macie ?

pozdro

Czyli tata ma pirata :D a ty darmowych kursów szukasz, ehh obecna młodzież ucziwa jest :)

gihat
komentarz
komentarz

LOL czemu odrazu pirata. a moze kupil na allegro lub za granica pomyslales troche za nim to napisales ??? :lol3: jeju ja sie pytam czy ma ktos spolszczenie do takiego programu bo jest po angielsku lub poprostu kurs czy poradnik jak sie tym obslugiwac .

tazman
komentarz
komentarz

Wiele poradników odnośnie photoshopa można znaleźć na jego stronie domowej, nie musisz sciągać CS4 wystarczy że obejrzysz tutka do CS3

mefiasz
komentarz
komentarz

Spolszczenie pewnie by się znalazło... Ale może sie okazać trefne i po zainstalowaniu program się wysypie. Tata chyba nie byłby zadowolony? Ucz się angielskiego a nie spolszczenia szukasz. Mówi sie że angielski powoli przestaje być językiem obcym.

gihat
komentarz
komentarz

Dzięki chłopaki za odpowiedzi i chyba bede zmuszony uczyc sie jezyka angielskiego :)

temat do zamkniecia

  • 2 miesiące później...
hugon20
komentarz
komentarz

Czy ktos z was orientuje sie ze spolszczeniem do cs4 bo znalazlem takie http://www.spolszczenia.pl/Spolszczenia-Pl...toshop-cs3.html to cs3 ale mam problemy z zainstalowniem troche a slyszalem ze jest szannsa ze moze dzialac. jesli ktos moze mi pomoc to prosze o odpowiedz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.