x-kom hosting

AliveNF7G-HDready i ustawienia ram

tomekk600
utworzono
utworzono

komp kupiony w proline dzisiaj właczam cpu-z i kingmax 800mhz ustawiony na 533 mysle czemu??

Wchodze w bios ustawiam wg tabelki SPD w cpu-z timingi 5:5:5:18 i opcje 400mhz (ASRock...)

Odpalam komp i właczam cpu-z wywala mi 319mhz timingi takie jak ustawiłem i dzielnik fsb/dram: CPU/5 czemu nie /4??????

swirek
komentarz
komentarz

Pokaz screeny z BIOSu i z CPU-Z po zmianach.

tomekk600
komentarz
komentarz
Pokaz screeny z BIOSu i z CPU-Z po zmianach.

Nie zmieniałem wiele bo ten komp jest podobno zaplombowany i nie usmiecha mi sie zawijac z nim do sklepu po to by wyjac bateryjke z biosu.. Tu tras jest 15 bo mi sie pomyliło ale wczesniej był 18..

sd.JPG

DSC00786.JPG

post-18930-1229108679_thumb.jpg

post-18930-1229108706_thumb.jpg

swirek
komentarz
komentarz
jest podobno zaplombowany
A masz plomby na zewnatrz trzymające klapy obudowy?

Hmmm po tych screenach wyglada mi ze ustawione jest w BIOSie poprawnie. Zmien jeszcze MA Timing na 2T. Spectrumy wszystkie na Disabled.

Cool'n'Quiet na Disable. Overclock Mode na Manual.

Daj screeny po zmianach.

tomekk600
komentarz
komentarz
A masz plomby na zewnatrz trzymające klapy obudowy?

Hmmm po tych screenach wyglada mi ze ustawione jest w BIOSie poprawnie. Zmien jeszcze MA Timing na 2T. Spectrumy wszystkie na Disabled.

Cool'n'Quiet na Disable. Overclock Mode na Manual.

Daj screeny po zmianach.

dałem te 3 spready i cool'n quiet na disable, oc mode na async cpu i pcie i MA na 2t i nie mam nawet co wrzucac bo w cpu-z nic sie nie zmieniło

swirek
komentarz
komentarz

A to bestia, nie mam pomyslu czemu nie przechodzi na 800MHz...

tomekk600
komentarz
komentarz
A to bestia, nie mam pomyslu czemu nie przechodzi na 800MHz...

moze dlatego ze to asrock hyhy pójde do proline-u i sie spytam czemu tak ustawili i czemu tak jest ze nie da sie zmienic i poczekam na jkies zabawne wyjasnienie :P:P napisze jutro co powiedzieli

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.