x-kom hosting

Nowy RAM - Coś nie tak...

xanotol
utworzono
utworzono

Witam! Mam dość stary komputer, który posiada tylko 256 ram. Postanowiłem dokupić trochę RAMu, więc wbiłem na allegro i zamówiłem 512 ram.

Stary ram, to: GoodRAM PC3200 256RAM. Kupiłem ten : http://allegro.pl/show_item.php?item=490330505

Na płycie głównej mam 2 sloty do RAMu. Wkładam nowy ram do drugiego slotu i włączam komputer. Do tej pory jest ok, ale komputer włącza się dość wolno. Pokazuje się pulpit. Gdy robię właściwości na Mój komputer, to pisze ze mam 768ram. Problem pojawia się, gdy włącze np. Counter Strike'a. Komputer się resetuje i tak w kolko...

Co jest nie tak? Co robić?

swirek
komentarz
komentarz

Co jest nie tak? Co robić?
Podac jaka masz stara kosc, podac jaka masz plyte glowna i powiedziec czy gdy wlozona jest tylko nowa kosc RAM to problem wystepuje nadal?
xanotol
komentarz
komentarz

Gdy wkładam tylko 512 ram do tego slota, w którym było 256 ram, to komputer się włącza normalnie. Za pierwszym razem włączył się chwilę działał, a potem zaciął się na pulpicie. Gdy go zresetowałem to też się włączył, strony w operze przeglądałem normalnie, ale gdy włączyłem CS'a, to znów się zaciął.

Płyta główna : Biostar M7VIT 800

Stara kość ram jest podana w 1 poscie.

swirek
komentarz
komentarz

Sciagnij programem MemTest wersje bootujaca. Rozpakuj i nagraj na CD obraz plyty.

Uruchom kompa z tej plytki i przetestuj sobie obie kosci.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.