x-kom hosting

Jaki RAM

yokamil
utworzono
utworzono

Witam wszytkich. Mam zamiar dokupi pamięc Ram, obecnie posiadam dwie kości 1 GB OCZ DDR2 PC2-8500 Reaper HPC Edition 1066 MHz. Chciałbym zakupic kośc o pamieci 2GB do 150zł Jaką pamięc RAM polecalibyście ?

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Proponowałbym ten sam model 2x1GB, aby nie kombinować, z różnymi i producentami rozmiarami na slotach. Sprawdź ile pamięci może obsłużyć Twoja płyta główna

yokamil
komentarz
komentarz

Moja płyta może obsłuzyc do 16GB pamieci Ram

dokupujac takie same pamieci zapłenie sobie wszytkie gniazda w płycie a chciałbym chociaz jedno zostawic

swirek
komentarz
komentarz

dokupujac takie same pamieci zapłenie sobie wszytkie gniazda w płycie a chciałbym chociaz jedno zostawic
To sprzedaj 1GB i kup 2x2GB. Bedziesz mial duzo ramu i wolne sloty.
yokamil
komentarz
komentarz
To sprzedaj 1GB i kup 2x2GB.

Troche mało opłacalne jak dla mnie.

swirek
komentarz
komentarz

Jaka masz plyte gl?

yokamil
komentarz
komentarz

Asus P5Q PRO

swirek
komentarz
komentarz
Asus P5Q PRO
Masz taka plyte i tylko 1 kosc RAMu 1GB? :blink: toz to marnotrawstwo jej mozliwosci ;)

Dokup jedna kosc 1GB OCZ Reaper 1066MHz CL5-5-5-15 i bedziesz mial 2GB dzialajace w dualu :)

Albo kup 2x1GB 1066MHz Reaper CL5 takich samych.

yokamil
komentarz
komentarz

ja mam 2x1GB

i chyba dokupie jeszcze 2x1GB takich samych na allegro

swirek
komentarz
komentarz
ja mam 2x1GB

i chyba dokupie jeszcze 2x1GB takich samych na allegro

A to OK :) Jasne kupuj, tylko pamietaj zeby to byly takie same kosci. Timingi, napiecia, takty :)

Lewy12
komentarz
komentarz

dokup to będzie najlepszy wybór.

yokamil
komentarz
komentarz
A to OK :) Jasne kupuj, tylko pamietaj zeby to byly takie same kosci. Timingi, napiecia, takty :)

Będe pamiętał :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.