x-kom hosting

Jaki mam system?

elvis321
utworzono
utworzono

Jak moge sprawdzic jaka mam viste 32 czy 64 bity, jaki mam procesor ilu bitowy, i ile pociagnie ramu 32 bit i 64 bit .

olszak
komentarz
komentarz
Jak moge sprawdzic jaka mam viste 32 czy 64 bity

zobaczyć na licencji...

jaki mam procesor ilu bitowy

powiedz jaki to procesor to my Ci powiemy...

i ile pociagnie ramu 32 bit i 64 bit

32bit do 3gb

64bit CHYBA do 6/8 gb ale nie jestem pewien

elvis321
komentarz
komentarz
zobaczyć na licencji...

powiedz jaki to procesor to my Ci powiemy...

32bit do 3gb

64bit CHYBA do 6/8 gb ale nie jestem pewien

Mam q6600 2,4ghz.

Windows Vista Home Premium

Chyba vista home basic to 8 gb a premium 16 gb ale chce wiedzieć na 100%

olszak
komentarz
komentarz

a czy to ważne? i tak pewnie twoja płyta główna wciśnie na maxa 4gb, a to jest wystarczającą, nie ma aplikacji która ciągnie więcej ramu

twój procesor obsługuje 64 bitówki

elvis321
komentarz
komentarz (edytowane)
a czy to ważne? i tak pewnie twoja płyta główna wciśnie na maxa 4gb, a to jest wystarczającą, nie ma aplikacji która ciągnie więcej ramu

twój procesor obsługuje 64 bitówki

Bardzo ważne koleżko, ponieważ vista w stanie suchym pobiera mi 1GB ramu !! NFS Undercover potrzebuje 3 GB już dla visty ! Także myślę, że jest potrzebne. Chce kupić P35 do niej da się ''wcisnąć'' więcej niż 4 GB, więc muszę wiedzieć ile mam bitów :]

//pilnuj pisowni

//swirek

Edytowane przez swirek
Ort.
Piotr1312
komentarz
komentarz
NFS Undercover potrzebuje 3 GB już dla visty

Co za bzdura mi działa na Viście na 2gb ramu.

Także myślę, że jest potrzebne.

Wcale nie jest potrzebne tyle ramu i kupować więcej niż 4gb to zupełnie bez sensu.

olszak
komentarz
komentarz
CYTAT(olszak @ pon, 08 gru 2008 - 20:24) *

a czy to ważne? i tak pewnie twoja płyta główna wciśnie na maxa 4gb, a to jest wystarczającą, nie ma aplikacji która ciągnie więcej ramu

twój procesor obsługuje 64 bitówki

Bardzo ważne koleszko, ponieważ vista w stanie suchym pobiera mi 1GB ramu !! NFS Undercover potrzebuje 3 GB już dla visty ! Także myślę, że jest potrzebne. Chce kupić P35 do niej da się ''wcisnąć'' więcej niż 4 GB, więc muszę wiedzieć ile mam bitów :]

phi, co za bzdura, na 4 gb bez problemu ci na maxa pójdzie... więcej niż 4gb mija się z celem, crysis do v.high potrzebuje 3 gb a ty mi mówisz o NFS... lepiej sobie kartę graficzną kup

armani2414
komentarz
komentarz

Mój komputer->właściwości->typ systemu[będzie napisane]

elvis321
komentarz
komentarz
Mój komputer->właściwości->typ systemu[będzie napisane]

E ale qpa 32 bity mam ;/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.