x-kom hosting

Komputer nie startuje po instalacji nowych modułów RAM

xszyszy9x
utworzono
utworzono

Właśnie przyszły z allegro pamięci które kupiłem żeby móc grac w GTA. No i problem polega na tym że gdy podpinam tylko nowe komputer sie nie włącza, gdy stare i nowe razem tez nie, a gdy tylko stare wszystko jest ok... ocb ? pozdrawiam

hallo, odpowie ktos czemu jest cos takiego ? kosc uszkodzona ?

swirek
komentarz
komentarz
Właśnie przyszły z allegro pamięci które kupiłem żeby móc grac w GTA. No i problem polega na tym że gdy podpinam tylko nowe komputer sie nie włącza, gdy stare i nowe razem tez nie, a gdy tylko stare wszystko jest ok... ocb ? pozdrawiam

hallo, odpowie ktos czemu jest cos takiego ? kosc uszkodzona ?

Jaka plyta glowna (marka, model rewizja). Jakie masz stare pamieci (marka model) i jakie te nowe (marka, model)?

Im dokladniej podasz, tym lepiej pomozemy.

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Może opisz dokładniej? Płyta główna, wcześniejsze pamięci, te dokupione?

xszyszy9x
komentarz
komentarz

Płyta główna Foxconn K8. A690GM2MA-RS2H.

Stare pamieci 1GB DDR2 800mhz dalej co jest napisane moge podac tylko bym musial je wyjac bo mam obecnie wsadzone.

Pamieci ktore dostalem

GR800D264L5/1G

XU9709902 - mniejszymi literkami

DDR2 1GB PC2-6400 DIMM

Ebola
komentarz
komentarz

Probowałeś wsadziac w rozne sloty, kombinowac...?

Nie wlacza sie wcale czy masz mozliwosc wejsc w BIOS?...jesli jest taka mozliwosc to wejdz w BIOs, ustaw napięcia, timingi i sprobuj jeszcze raz...

xszyszy9x
komentarz
komentarz

Próbowałem w wiekszości slotów i nic, nie idzie wejśc do BIOSa...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.