x-kom hosting

Crucial vs Goodram pro

Ebola
komentarz
komentarz

Ja bym brał GoodRam PRO...sa bardzo dobre. A słyszałem ze Cruciale trafiają sie różne..zreszta na forum ktorys z modow i nie za duzo mu poszly. (Sniper chyba) Goodramy PRO bdb a Cruciale to zalezy jaki egzemplarz...bo od pewnego czasu juz ich na D9 nie robia.

misiek92
komentarz
komentarz

A to kupując Goodram pro mam pewność że będą na micronach? Mysłałem ze crucial sa zawsze na micronach.

Ebola
komentarz
komentarz

Nie słyszałem żeby komuś Goodramy PRO słabo sie kreciły, natomiast słyszałęm i coraz czesciej słysze o Crucialach ze sie zepsuły. Od jakiegos czasu Cruciale stały sie przeciętne....Z tymi Crucial to mowie..zalezy jaki trafisz egzemplarz.

Zreszta poczytaj tez komoenty na Komputroniku o goodramach..wszystkim ładnie poszły.

misiek92
komentarz
komentarz

No tak. Komenty dobre ale przez długi czas pamięci były niedostępne ponieważ mieli problem z kostkami a teraz powróciły i nie wiadomo na czym są robione.

Gość
komentarz
komentarz
No tak. Komenty dobre ale przez długi czas pamięci były niedostępne ponieważ mieli problem z kostkami a teraz powróciły i nie wiadomo na czym są robione.

Na tym samym.

Spytaj sprzedawcy czy Cruciale są dwustronne.

misiek92
komentarz
komentarz

To skoro są robione na tych D9 to mam gwarancje ze będą dobre??

A co do cruciali to jutro będę miał z kontakt ze sprzedawcą to się dowiem. A skoro będą dwustronne to co?

Gość
komentarz
komentarz
Jutro będę miał z nim kontakt to się dowiem. A skoro będą dwustronne to co?

Jednostronne na 100%. Bierz Goodramy.

To skoro są robione na tych D9 to mam gwarancje ze będą dobre??

D9 są dobre. W Goodramach 900 są D9GMH.

misiek92
komentarz
komentarz

Udało mi się skontaktować wcześniej ze sprzedawca i powiedział ze 2x1GB są jednostronne. To już chyba wiadomo które zakupie.

Ebola
komentarz
komentarz

Zdecydowanie GoodRam PRO....

Zreszta popatrz w sygne Mareckiego co z nimi zrobił :)

Krzysiek6
komentarz
komentarz

Stanowczo GoodRam PRO, lepsza jakość + wydajność.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.