x-kom hosting

Na dole monitora laptopa wyskakuje szeroki kolorowy pas

clav88
utworzono
utworzono

Witam:)

Mam problemik z monitorem... szukalem juz tutaj teog tematu ale to chyba jednak nie to :( a wiec na moim monitorze (posiadam laptopa fujitsu siemens)wyskakuja u dolu monitora a raczej wyskakuje pasek szeroki pas kolorowy z 10 centow no moze troche mniej i jest jakby zbudowany z kilku paseczkow mniejszych i rozciaga sie od lewej strony monitora do prawej strony u dolu jak poruszam monitorem tak pogibam cos go przycisne mocniej to znika i pojawila si eteraz taka jedna cieniutenka kreseczka od gory az po sam dol monitora i jest kolorowa jakas pomaranczowa :( i nie wiem wlasnie czy to nie pryzpadkiem monitor mi ssie psujke matryca czy cos.....prosze pomozcie mi co mam robic :(:(

olej3232
komentarz
komentarz

Stawiał bym na matryce! Jak jest na gwarancji to szybciutko servis!

clav88
komentarz
komentarz

niestety laptop nie jest na gwarancji:( a ile kosztuje taka matryca ?? mam fujitsu siemens seri M 4438G ,monitor 17 duzo mnie to wyniesie??a w serwisie gdzies naprawa droga??:(

olej3232
komentarz
komentarz

tego to Ci nie powiem! Nigdy nie bawiłem się w servis laptopów więc w cenach się nie orientuje! Poczekaj na opinie innych bo co do matrycy też nie mam pewności!

Przemek
komentarz
komentarz

clav88, byc moze padla sama tasma... najlepiej rozebrac... zobaczyc jak to wyglada i wtedy ewentualnie szukac serwisu... mysle ze zawsze mozna do nich zadzwonic i sie spytac ile orientacyjnie kosztowalaby naprawa

clav88
komentarz
komentarz

Dziekuje za wszystkie informacje :) jestem bardzo wdzieczny :) pojde chyba odrazu gdzies do serwisu bo sam nie bede rozkrecal laptopa bo i tak sie na tym nie znam wiec nie stwierdzil bym nawet czy to ta tasma sie zepsula czy cos innego :) chyba bedzie bezpieczniej wybrac sie do serwisu :) ale i tak Dziekuje za pomoc :)POZDRAWIAM:):):)

urtnowski
komentarz
komentarz

daj znac co Ci majstry serwisowcy odpowiedzieli???

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.