x-kom hosting

Ile powinna trzymać bateria w laptopie? Jak sprawdzić ile trzyma bateria?

Mario69
utworzono
utworzono

Mam pytanie ile średnio powinna trzymać bateria w laptopie?? U mnie trzyma godzine i wydaje mi sie ze to bardzo mało:/ Gdzie można sprawdzić ile trzyma beteria x?? i gdzie sprawdzić jaki ma sie typ bateri??

acallk
komentarz
komentarz

LOL to zależy jaką masz baterie , jaki laptop , jakiej firmy , jak masz niekradzionego kompa to na pudełu albo w instrukcji napisane jak kradzionego to wejdź na strone producenta :D , mój acer trzyma 2 godz a sony vaio kumpla trzyma 4 godz.

Przemek
komentarz
komentarz

Mario69, sprawdzic ile trzyma bateria mozesz spr w Windowsie w trayu tylko ze to nie jest zbyt wiarygodne... a jaka masz baterie to najprosciej ja wyjac i poczytac

onna
komentarz
komentarz

Jak źle użytkowałeś baterię to i trzyma krótko, ja nad swoją tak się znęcałam ze też trzyma w najlepszym wypadku godzinę :P

A są specjalne programy które określą ile Twoja bateria trzyma , nie ile powinna trzymać tylko ile w rzeczywistości trzyma np:

coconutBattery v2.1

http://www.coconut-flavour.com/coconutbattery/index.html

itp.

*Madzia*
komentarz
komentarz

Dziwne, ale sformatowałam baterie w swoim laptopie tak jak to było "przykazane" ale trzyma niecałe dwie godziny..więc nie wiem od czego to zalezy :562:

Przemek
komentarz
komentarz

*Madzia*, od wielu czynnikow... ustawienia predkosci proca, ramu, jasnosci matrycy, dzialajacych programow...

KalkU
komentarz
komentarz

Ile wam wytrzymuje laptop na baterii? tylko oglądanie stron www nic poza tym. Mam FS amilo A1640 - mam nową baterie laptop wytrzymuje około 2 godzin, wydaje mi się to średnim wynikiem. Jak to jest

Przemek
komentarz
komentarz

KalkU, duzo rowniez zalezy od predkosci proca, ramu, podswietlenia matrycy i innych...

Ja jesli ide na wyklad i robie notatki w Wordzie to zmniejszam wydajnosc calego kompa oraz jasnosc matrycy... wtedy wytrzymuje blisko 4h

ASUS F2HF

Lucider
komentarz
komentarz

Acer Aspire 3620 : 2.5h

PatrykJ
komentarz
komentarz
KalkU, duzo rowniez zalezy od predkosci proca, ramu, podswietlenia matrycy i innych...

Ja jesli ide na wyklad i robie notatki w Wordzie to zmniejszam wydajnosc calego kompa oraz jasnosc matrycy... wtedy wytrzymuje blisko 4h

ASUS F2HF

Ja mam Acer Aspire 3690 - ok 2 h, co robisz że tak długo chodzi? Czy możesz opisać czynności?

Przemek
komentarz
komentarz

Matryca jest bardzo przyciemniona, najpotrzebniejsze programy w tle, obnizone taktowanie proca... ogolnie rzecz ujmujac to co wystarczy do Worda

mitusm
komentarz
komentarz

Najwięcej ile widziałem do też prawie 4h na dellu z PII 366.

Ważne jest również ustawienie alarmu w windzie.

Przy ustawionym na 0%, przechodził w stan wstrzymania po 3h.

Gdy wyłączyłem alarmie prawie 4h, czyli godzina na świecącym się 0% :)

Jedyna wada, nie wiadomo kiedy nagle komputer gaśnie.....

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.