x-kom hosting

Wasze opinie o laptopach firmy Acer

inhetos
utworzono
utworzono

zastanwiam się nad kupnem netbooka tej firmy. ceny netbooków acer wydają się atrakcyjne, pod względem konfiguracji także przyzwoicie. jaka jest wasza opinia o netbookach acera , czy warto kupić , ewentualnie co byście innego polecali i jak wypada na tle acera.

macikacz
komentarz
komentarz

Stosunek cena/jakość jest na normalnym poziomie. Bateria, mimo różnych bezsensownych zapewnień sprzedawców w tańszych modelach trzyma do 90 min, jakość materiałów obudowy pozostawia wiele do życzenia, gumki na matrycy dość szybko wyrabiają się, komputery chodzą niestabilnie. Polecałbym tańsze modele lepszych firm bo mimo teoretycznie dobrej konfiguracji za bardzo niską cenę komputery tej firmy nie chodzą płynnie. Po dołożeniu ok. 300-500 zł można kupić coś IBM, Asusa lub HP i chociaż konfiguracja nie jest imponująca, to jakość użytkowania dużo wyższa.

Lucider
komentarz
komentarz

Ja już jakiś czas jestem użytkownikiem Acera i nie narzekam, a nawet jakbym miał szanse zakupić nowy to i tak byłby to kolejny Acer, jedyny minus to ta bateria w tańszych modelach - 120min.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Acer sam w sobie jest OK, ale jak już się zepsuje to masz przerąbane, bo w Polsce nie ma serwisu - Acera mojego kumpla do Czech wysyłali i trzymali by nie wiadomo ile, gdyby nie jego ponaglenia (dostał naprawionego chyba po 2 miesiącach).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.