x-kom hosting

mediamarkt

electric girl
utworzono
utworzono

Witam=)

W najnowszej gazetce mediamarktu widnieje kilka laptopow... oto link do gazetki http://www.mediamarkt.pl/gazetki/polska/20...golnopolska.pdf czy ktorys z nich jest warty zainteresowania? chcialabym kupic dobrego laptopa,do ogladania filmow, do internetu,robienia muzyki,sluchania muzyki,do jakis gierek i moze grafiki... czy ktorys z komputerow zawartych w gazetce nadaje sie do tych celow?

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)

Przemek
komentarz
komentarz

te 2 najdrozsze niby sie nadaja choc nie wiadomo jakie maja karty... znaczy sie ten ASUS ma jakas ATI ale nie mam pojecia jak to sie sprawuje...

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Ja niestety nie widzę tam nic ciekawego...

lucahenrykow
komentarz
komentarz

Odpuść sobie kupowanie kompów-laptopów w sklepie z pralkami... :)

Przemek
komentarz
komentarz

Odpuść sobie kupowanie kompów-laptopów w sklepie z pralkami... :)
ale jesli te Lapki sa zlozone przez znana i szanowana firme to dlaczego niby nie nalezy kupowac ?
electric girl
komentarz
komentarz

kurcze to jakiego laptopika mam w takim razie kupic hmmm :niewiedza: no nic pojde do jakiegos sklepu z kompami i zaufam sprzedawcy moze on cos mi doradzi....(oby dobrze mi doradzil) hihi najgorsze ze na zkup laptopa mam jeden dzien tzn jedno popoludnie :/

jak kolwiek dziekuje za odpowiedzi :lol: :> pozdro

Gość
komentarz
komentarz

A ile masz kasy?

Powiem Ci tyle, że na lapka który ma służyć do gier trzeba wydać ok 6tyś, więc to sie kompletnie nie opłaca. Najlepiej brać jakiegoś taniego (ok 2500zł) lapka do filmów i zostawic drugie 3500zł na kompa do gier. :D

Jak chcesz brać lapka tylko do neta, filmow, robienia muzy i tak dalej to bierz takiego żeby miał Core 2 Duo, conajmniej 512mb (a najlepiej 1gb) i dysk 80gb.... Coś w ten deseń ;)

Przemek
komentarz
komentarz

Jak chcesz brać lapka tylko do neta, filmow, robienia muzy i tak dalej to bierz takiego żeby miał Core 2 Duo, conajmniej 512mb (a najlepiej 1gb) i dysk 80gb.... Coś w ten deseń ;)
no i przede wszystkim dobra karte graficzna
electric girl
komentarz
komentarz

ja mam do wydania 4ooo zl... wiadomo im mniej wydam tym lepiej :P ach nawet nie wiecie jak sie ciesze ze ktos odpisa :lol: zawsze czyjes zdanie zuca mi inne swiatlo na dana sprawe :)

pozdro :)

lucahenrykow
komentarz
komentarz
ale jesli te Lapki sa zlozone przez znana i szanowana firme to dlaczego niby nie nalezy kupowac

Bo pracowałem tam i dobrze życze innym. Dlatego :P

Sklepów w których warto kupować jest masa. Karen, Vobis, Sferis, to tylko niektóre z nich ale chyba najbardziej popularne :)

*Madzia*
komentarz
komentarz

Hmm..swojego laptopa Maxdatę kupowałam właśnie w Mediamarkcie za niecałe 2.800 zł..i komp działa bez zarzutu..stacjonarnego kupiłam w Avansie i też nie żałuję..no cóż każdy ma własne zdanie na temat właściwego sklepu, w którym powinno sie kupowac sprzęt, ale kupując w "sklepiez pralkami" tez mozna zaopatrzyc sie w dobrego kompa ;)

lucahenrykow
komentarz
komentarz
ale kupując w "sklepiez pralkami" tez mozna zaopatrzyc sie w dobrego kompa

Hehe. Siła perswazji sprzedawcy ;)

Kamilosław
komentarz
komentarz

Odradzam kupowania komputerow w takich sklepach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.