x-kom hosting

Laptok do oceny (nx7400)

mr_P
utworzono
utworzono

Witam,

zamierzam kupić laptopa hp, sprzedawca doradził ten model: http://sklep.vobis.pl/oferta/notebooki/tft...15_4_120gb.aspx

dodaje 512ramu gratis. Jest wart swojej ceny ?? Z tego co się orientowałem modele nx są bardzo trwałe i żywotne,czy prawda??

Przemek
komentarz
komentarz

mr_P, powiem Ci zebym sie pozadnie zastanowil... chociaz na plus ta gratisowa pamiec, oraz 6 celow bateria... minus: brak czytnika kart, 12mc gwarancja

mr_P
komentarz
komentarz

semek711, na stronie głównej sklepu zauważyłem że jest info że "promocyjne rozszerzenie gwarancji do 2 lat", a kwestia czytnika kart,hmm... ale jakich kart? wiesz, zielony jestem w temacie komputerów,hehe

Przemek
komentarz
komentarz

mr_P, jesli nie wiesz o jaki czytnik chodzie to nie ma wtedy o czym gadac... bo Ci sie zapewne nie przyda...

Czytnik kart - chodzi o to że mozesz wyciagnac np. z aparatu karte pamieci... wlozyc do lapka i szybciutko zgrac sobie zdjecia...

No i jesli gwarancja jest na 2 lata to powiem szczerze ze mozesz brac tego HP...

Moze i jest drogi ale za to bedziesz z niego zadowolony przez kilka lat...

mr_P
komentarz
komentarz

tak też myślałem że chodzi m.in.o karty z aparatu-nie jest to dla mnie istotne, grunt aby służył kilka lat.

Przemek
komentarz
komentarz

tak też myślałem że chodzi m.in.o karty z aparatu-nie jest to dla mnie istotne, grunt aby służył kilka lat.
no jesli Ci o to chodzi to biez tego HP
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.