x-kom hosting

P4M890T-M2 problem z Ramem

orbitt93
utworzono
utworzono

Witam,

mam płytę główną P4M890T-M2 która ma 2 sloty na DDR2 i 2 sloty na DDR. Teraz mam 512MB DDR2 i chcę dołoży 512 DDR. Gdy tak robię nie chce się uruchomić komputer( uruchamia sie i po 2-3sekundach odpala sie jeszcze raz. Próbowałem zmieniać sloty( przekłada pamięć) ale i to nic nie dało. Na co dzień chodzi 512 DDR2. Wyjmowałem DDR2 i wkładałem DDR i normalnie chodziło. Czy może by jednocześnie DDR2 i DDR? Jeżeli tak jak to mam zrobi?

Pozdrawiam i Z góry Dziękuje.

n31T
komentarz
komentarz

Nie może być.

cj7
komentarz
komentarz

Musisz wybrac albo DDR albo DDR2. Razem ze soba nie beda chodzily.Osobiscie beznamyslu zostawilbym DDR2. Sa szybsze i nowsze niz DDR :).

swirek
komentarz
komentarz

Obsluga DDR i DDR2 wyklucza sie nawzajem. Albo takie albo takie. Nie bedzie dzialac kiedy beda oba typy pamieci na raz.

Wybierz 512MB DDR2 bo jest wydajniesza, sprzedaj 512MB DDR i kup druga kosc 512MB DDR2 taka zama jak juz masz.

orbitt93
komentarz
komentarz

Dzięki za pomoc i rady.

Temat zamknięty.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.