x-kom hosting

Twierdza, dodatkowi - trudniejsi wrogowie

Goodrock
utworzono
utworzono

Witam

Zna ktoś trudniejszych komputerowych przeciwników do Twierdzy Krzyżowiec, niż Ci, którzy są domyślnie w grze?

Im trudniejszy tym lepszy. Z tych co są to jedynie Kalif lub Lwie Serce "coś" robią. Ale mimo wszystko jestem wstanie sam pojechać ich siedmiu... Nie żebym się chwalił - poprostu są tak słabi. Jedyne co znalazłem w sieci to zmienionego Wilka, który robi ogromny zamek, z grubymi murami, ale za to armii prawie w ogóle... Jakieś pół godziny temu ściągnąłem Szeryfa (miał być niby ulepszony), rezultat był taki, że w pewnym momencie ja miałem armii ok. 300, on ok. 30...

Gram w domu w sojuszu z kumplem przeciwko komputerowym wrogom i chcielibyśmy, aby gra stała się dużo trudniejsza.

A może jest jakiś edytor, w którym można by stworzyć/zedytować inteligencję wrogów?

Mam Twierdzę Krzyżowiec w wersji Extreme, ale to co działa w zwykłym Krzyżowcu, działa też w Extreme.

Pc1994
komentarz
komentarz

No przyznam ci racje ze przeciwnicy sa banalni , lecz ja mam twierdze warchest i tam dochodza 8 przeciwnikown , którzy sa naprawde dobrzy na poziomie srednim ;) niestety dodatkow niema ;( chyba ze sam napiszesz ;P

Goodrock
komentarz
komentarz
i tam dochodza 8 przeciwnikown

Masz na myśli tych przeciwników:

enemieshv3.th.jpg

?

którzy sa naprawde dobrzy na poziomie srednim

Masz na myśli, że są średnio dobrzy, czy może masz w grze możliwość ustawienia poziomu trudności (której ja u siebie nie znalazłem) ? Jeśli to pierwsze to się z Tobą nie zgodzę - to są gorsze lamy niż ci pierwsi.

niestety dodatkow niema ;( chyba ze sam napiszesz ;P

Może :) Gdybym wiedział jak :hmmm:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.