Goodrock

Twierdza, dodatkowi - trudniejsi wrogowie

3 posty w tym temacie

Witam

Zna ktoś trudniejszych komputerowych przeciwników do Twierdzy Krzyżowiec, niż Ci, którzy są domyślnie w grze?

Im trudniejszy tym lepszy. Z tych co są to jedynie Kalif lub Lwie Serce "coś" robią. Ale mimo wszystko jestem wstanie sam pojechać ich siedmiu... Nie żebym się chwalił - poprostu są tak słabi. Jedyne co znalazłem w sieci to zmienionego Wilka, który robi ogromny zamek, z grubymi murami, ale za to armii prawie w ogóle... Jakieś pół godziny temu ściągnąłem Szeryfa (miał być niby ulepszony), rezultat był taki, że w pewnym momencie ja miałem armii ok. 300, on ok. 30...

Gram w domu w sojuszu z kumplem przeciwko komputerowym wrogom i chcielibyśmy, aby gra stała się dużo trudniejsza.

A może jest jakiś edytor, w którym można by stworzyć/zedytować inteligencję wrogów?

Mam Twierdzę Krzyżowiec w wersji Extreme, ale to co działa w zwykłym Krzyżowcu, działa też w Extreme.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No przyznam ci racje ze przeciwnicy sa banalni , lecz ja mam twierdze warchest i tam dochodza 8 przeciwnikown , którzy sa naprawde dobrzy na poziomie srednim ;) niestety dodatkow niema ;( chyba ze sam napiszesz ;P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
i tam dochodza 8 przeciwnikown

Masz na myśli tych przeciwników:

enemieshv3.th.jpg

?

którzy sa naprawde dobrzy na poziomie srednim

Masz na myśli, że są średnio dobrzy, czy może masz w grze możliwość ustawienia poziomu trudności (której ja u siebie nie znalazłem) ? Jeśli to pierwsze to się z Tobą nie zgodzę - to są gorsze lamy niż ci pierwsi.

niestety dodatkow niema ;( chyba ze sam napiszesz ;P

Może :) Gdybym wiedział jak :hmmm:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.