x-kom hosting

Odłącza mi wszystkie sprzęty podłączone pod USB w laptopie

pasqal
utworzono
utworzono

Witam, mam nieciekawy problem z laptopem - na komputerze stacjonarnym nigdy czegoś takiego nie miałem. Nie wiem co z tym zrobić, a kolego odesłał mnie tu, więc pytam :)

Problem jest następujący: od jakiegoś czasu (ok. 2 tygodnie) dzieje się z moim sprzętem coś dziwnego, mianowicie co jakiś czas odłącza mi wszystkie sprzęty podłączone do USB. Zazwyczaj mam tylko 2 urządzenia podłączone: modem Sagem F@st 800 i myszkę Tracer'a. Nie mam pojęcia, jaka może być tego przyczyna - na pewno nie sterowniki, na sofcie na szczęście się znam ;) w przeciwieństwie do hardware'u :/

Mam nadzieję, że pomożecie :)

Jeśli pominąłem jakieś szczegóły, to pytajcie - moja pamięć jest dobra, ale krótka ;)

dudeck
komentarz
komentarz

W biurze rodziców jest podobny problem... Oni też mają ten modem, ale stacjonarne PC. Spróbuj go odłączyć i podpiąć coś innego. Jeżeli po odłączeniu modemu wszystko będzie ok, a po ponownym podłączeniu dalej będzie Ci wywalać to skontaktuj się z usługodawcą internetowym w sprawie wadliwego działania modemu :)

macikacz
komentarz
komentarz

Sprawdź czy we właściwościach koncentratorów USB nie jest włączona opcja "zezwalaj na wyłączenie tego urządzenia w celu oszczędzania energii" znajduje się to na zakładce zarządzanie energią. Nie jestem pewien, ale może pomoże.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.